طلا | منتخب 134904

سه شنبه، ۲۱ اسفند ۹۷ - ۰۲:۲۵

پایگاه خبری اعتبار نوین (etebarenovin.ir)

در معاملات امروز قیمت طلا ۰.۱ درصد بالا رفت و ۱۲۹۴.۹۰ دلار در هر اونس معامله شد.

شمش طلا

 

به گزارش اعتبارنوین به نقل از رویترز، قیمت طلا روز سه شنبه افزایش یافت. پس از قبول اصلاحیه قرارداد برگزیت انگلیس توسط کمیسیون اروپا ، دلار ارزش خود را در برابر پوند از دست داد.

قیمت طلا ۰.۱ درصد بالا رفت و ۱۲۹۴.۹۰ دلار در هر اونس معامله شد، در حالی که قیمت طلا در آمریکا ۰.۳ درصد بالا رفت و به ۱۲۹۴.۷۰ دلار در هر اونس رسید.

دلار ۰.۲ درصد در برابر همتایان اصلی خود سقوط کرد که باعث شد طلا تبدیل به یک سرمایه‌گذاری جذاب برای کسانی شود که ارز آمریکا را نگه نمیدارند. ارز انگلیس پس از تغییر قرارداد برگزیت بالا رفت.

 

طلا و جواهر

 

کمیسیون اروپا به رهبری جین کلاد جانکر روز دوشنبه درمورد اصلاحیه قرارداد برگزیت با ترزا می، نخست وزیر انگلیس موافقت کرد تا این قرارداد بیشتر مورد پسند قانونگذاران انگلیس باشد.

کایل رودا، یک تحلیلگر بازار در ملبورن گفت:« ارزش دلار کمی پایین آمد که باعث شد طلا بالا برود». وی اضافه کرد یک افزایش علاقه نسبت به طلا در بازار به وجود آمده است.

رودا گفت:« جالب است که ببینیم در روزهای آتی گفتگوهای برگزیت چگونه پیش می روند. فرصت کوچک انگلیس برای بیرون رفتن از اتحادیه اروپا باعث بالارفتن پوند و تضعیف دلار و حمایت از قیمت طلا شده است».

 

طلا

 

یک دلیل دیگر بالا رفتن قیمت طلا نگرانی های فزاینده در مورد رشد اقتصاد جهان است. خرده فروشی آمریکا در ژانویه به طور متوسط افزایش یافت ولی این افزایش آنقدر قوی نبود که روند اقتصاد آمریکا را تغییر دهد و اقتصاد همچنان روند نزولی را در اوایل ۲۰۱۹ طی میکند.

در بین سایر فلزات گرانبها ،پالادیوم ۰.۲ درصد افزایش داشت و ۱۵۳۹.۱۲ دلار در هر اونس معامله شد، در حالیکه پلاتین ۰.۴ درصد بالا رفت و به ۸۲۷.۷۴ دلار در هر اونس رسید.

نقره ۰.۴ درصد رشد داشت و ۱۵.۳۷ دلار در هر اونس معامله شد.

 

طلا فروشی

http://etebarenovin.ir/134904

منبع تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *