پنجشنبه، ۲۳ اسفند ۹۷ - ۰۶:۴۱

پایگاه خبری اعتبار نوین (etebarenovin.ir)

فردی که با تبلیغ فروش شمش و طلاجات تقلبی از ۳ شهروند کلاهبرداری کرده بود، دستگیر شد و از مخفیگاهش ۱۴ شمش و ۷ قطعه سکه طلا کشف شد.

شمش طلا

 

به گزارش اعتبارنوین به نقل از پایگاه پلیس ایران، سرهنگ “محمدعلی گودرزی” فرمانده انتظامی شهرستان آشتیان در تشریح این خبر گفت:‌ در پی اعلام گزارش هایی از تبلیغات فردی در زمینه خرید و فروش طلاجات تقلبی در فضای مجازی، بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان قرار گرفت.

 

دستگیری مرد کلاهبردار

 

وی افزود: با تحقیقات نامحسوس ماموران پلیس، محل فعالیت این فرد در یکی از روستاهای شهرستان شناسایی و در هماهنگی انجام شده با مرجع قضائی در بازرسی از محل فعالیت این فرد ۱۴ شمش، ۷ سکه تقلبی، تعدادی ابزار جعل سکه و تعداد ۱۲ سیم کارت کشف شد.

 

شبکه اجتماعی

 

این مقام انتظامی تصریح کرد: با توجه به اسناد و مدارک به دست آمده در مراحل رسیدگی به این پرونده مشخص شد این فرد تا کنون در حدود ۷ میلیارد ریال از ۳ شهروند با وعده فروش شمش و طلاجات کلاهبرداری کرده است.

 

دستگیری+مجرم +کلاهبرداردستگیری مجرم

 

سرهنگ گودرزی در ادامه با بیان ادامه داشتن تحقیقات پلیس در این پرونده گفت: شهروندان با مشاهده وعده های مطرح شده در شبکه های اجتماعی مراقب باشند و قبل از هر گونه خرید و فروش از قانونی بودن معامله خود مطمئن شوند و هر گونه موارد مشکوک را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس گزارش کنند.

http://etebarenovin.ir/134962

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *