پایگاه خبری اعتبار نوین (etebarenovin.ir)

او که تابستان گذشته وپس از جدایی از رئال، با خانواده اش به تورین نقل مکان کرد، در صنایع مختلفی سرمایه گذاری کرده که دراین گزارش قصد داریم به این موضوع بپردازیم.

سرمایه گذار

این ستاره ۳۴ ساله یکی از بهترین فوتبالیست های تاریخ است و جدای از آنکه به صورت روزمره برای بهبود فیزیک و فوتبالش می کوشد وتمایل زیادی دارد تا نامش را درتاریخ دنیای فوتبال جاودانه کند، تلاش زیادی هم می کند تا با سرمایه گذاری ثروتش، تبدیل به یکی از سرمایه دارترین مردان دنیا شود.

او که تابستان گذشته وپس از جدایی از رئال، با خانواده اش به تورین نقل مکان کرد، در صنایع مختلفی سرمایه گذاری کرده که دراین گزارش قصد داریم به این موضوع بپردازیم:

کلینیک کاشت مو: رونالدو اخیرا اعلام کرد که۵۰% از سهام کلینیک کاشت موی اینسپاریای مادرید را خریداری کرده و این کلینیک درماه مارس افتتاح خواهد شد و جورجینا نامزد کریس در کنار پائولو راموس پرتغالی، شریک کریس، مدیریت این کلینیک را عهده دار خواهند بود. این کلینیک روزانه ۱۸ عمل ایمپلنت مو را انجام می دهد و وسعتی ۲۵۰۰ مترمربعی در ۶ طبقه دارد. سرمایه گذاری کریس دراین صنعت ۲۵ میلیون یورو است.

مجموعه هتل های پستانا: کریس چند سالی است که وارد صنعت هتل داری شده و هتل های زنجیره ای پستانا با همکاری کریس اعتبار مضاعفی یافته است. این هتلها حالا Pestana CR7 نام گرفته اند و شعباتی در فونچال (پرتغال) و لیسبون دارند و در سال ۲۰۲۰ نیز شعبه جدیدی درمراکش افتتاح خواهد شد و به زودی شاهد افتتاح شعبات جدیدی در پاریس و نیویورک هم خواهیم بود. این گروه هتلداری به زودی درشهر مادرید نیز دو شعبه خواهد زد.

صنعت عطر: کریس با همکاری برخی برندها، حالا برندی به نام CR7 در زمینه های مختلف دنیای مد به ثبت رسانده که یکی از معروفترین این محصولات که در پی توافق ستاره پرتغالی با برند عطر ادن ارائه شده، عطر کریستیانو رونالدو است.

رونالدو همچنین برندی برای لباسهای زیر با نام خودش دارد. همچنین با همکاری برند دنالی، لباس خواب به بازار عرضه می کند.

صنعت رستوران داری: کریس یکی از شرکای گروه مابل کاپیتال است. این کمپانی شاغل درصنعت رستوران داری با ستاره های دیگری از جمله رافا نادال، پائو گاسول و انریکه ایگلسیاس همکاری می کند و شعب متعددی با نام تاتل در شهرهای مادرید، ایبیزا و میامی دارد. آنها به علاوه با همکاری گروه کابوکی، رستورانهایی با نام زلا در ایبیزا و لندن دارند. کریس اخیرا به شعبه این رستوران در لندن رفته بود.

موزه کریستیانو رونالدو: دقیقا درکنار بند شهر فونچال، در زادگاه کریس رونالدو، موزه ای به نام این ستاره پرتغالی افتتاح شده است که در آن افتخاراتی که رونالدو در عمر پربار ورزشی اش کسب کرده، به نمایش گذاشته شده. توپهای طلا و کفشهای طلای کریس و همچنین تصاویری از او و مجسمه مومی کریس در ابعاد واقعی نیز دراین موزه دیده می شوند.

سالنهای بدنسازی: از سال ۲۰۱۶ به بعد کریس با شرکت کراچ فرانچایز به توافق رسیده و دو سالن بدنسازی به نام CR7 Crunch Fitnessدر شهر مادرید افتتاح شده است و قراراست شعبات آن بیشتر شود.

دیگر صنایعی که رونالدو در آنها سرمایه گذاری کرده است

کریس علاقه زیادی به بازیهای ویدیویی دارد و از همین رو بازیهایی به نام های ‘Cristiano Ronaldo Soccer Clash’و ‘Ronaldo Kick’n’Run’ را به بازار عرضه کرده است.

او به علاوه یک هواپیمای خصوصی دارد که کریس از آن برای سفرهای شخصی اش استفاده می کند. اما هرزمان که کریس در تورین است، این هواپیما بی استفاده نمی ماند و در اختیار شرکت سرمایه گذاری دوتون است.این شرکت درسال ۲۰۱۵ توسط کریس افتتاح شده و این هواپیما که ۱۹ میلیون یورو قیمت دارد را به افراد اجاره می دهد. اجاره جت شخصی رونالدو ساعتی ۳هزار یورو است .

http://etebarenovin.ir/136023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *