حوادث 140759

چهارشنبه، ۲۶ تیر ۹۸ - ۰۰:۱۴

پایگاه خبری اعتبار نوین (etebarenovin.ir)

این متهم گفت: مدتی بود که مقتول بدون لباس و نیمه عریان جلوی پنجره می‌ایستاد و من این موضوع را چند بار تذکر داده بودم اما انگار تذکرهای من فایده‌ای نداشت تا اینکه بین ما درگیری پیش آمد و او را کشتم.

قتل

مرد جوان که همسایه خود را به خاطر پوشش نامناسب‌اش با ضربه چاقو به قتل رسانده است صبح دیروز در شعبه پنجم دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه ایستاد.

سی ویکم تیرسال ۹۶ درپی درگیری خونین این دو همسایه در محدوده شهر ری مأموران پلیس در محل جنایت حضور یافتند و با پیکر خونین مرد سالخورده‌ای به نام احمد ۶۵ ساله روبه‌رو شدند و در جریان تحقیقات اولیه مشخص شد وی با ضربات چاقوی همسایه‌اش به قتل رسیده است.

این مرد جوان که همسایه روبه‌رویی مقتول بود بازداشت شد و سرانجام صبح دیروز از زندان به شعبه پنجم دادگاه کیفری استان تهران که به ریاست قاضی بابایی و با حضور قاضی ساجدی – مستشار دادگاه – تشکیل جلسه داده بود منتقل شد تا محاکمه شود.

در ابتدای جلسه فرزندان مقتول برای متهم درخواست قصاص کردند و سپس متهم پای میز محاکمه ایستاد و در شرح ماجرا گفت: مدتی بود که مقتول بدون لباس و نیمه عریان جلوی پنجره می‌ایستاد و من این موضوع را چند بار تذکر داده بودم اما انگار تذکرهای من فایده‌ای نداشت تا اینکه بین ما درگیری پیش آمد و او را کشتم.

پس از پایان محاکمه قضات دادگاه برای صدور حکم وارد شور شدند.

خبرنگار: معصومه مرادپور

http://etebarenovin.ir/140759

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *