پایگاه خبری اعتبار نوین (etebarenovin.ir)

رئیس پایگاه ششم پلیس امنیت عمومی پایتخت از بازداشت شروری خبر داد که با قدرت نمایی با سلاح سرد، باعث ایجاد رعب و وحشت شهروندان محله خراسان شده بود.

دستگیری

 

به گزارش اعتبارنوین؛ رئیس پایگاه ششم پلیس امنیت عمومی پایتخت از بازداشت شروری خبر داد که با قدرت نمایی با سلاح سرد، باعث ایجاد رعب و وحشت شهروندان محله خراسان شده بود.

سرهنگ یعقوبعلی رجبیان در تشریح این خبر گفت: تعدادی از اهالی محله خراسان شکایتی را مبنی بر نزاع، درگیری و ایجاد رعب و وحشت با سلاح سرد توسط فرد شروری طرح کردند که به دفعات متعدد نظم عمومی منطقه را بر هم زده بود.

این مقام انتظامی عنوان داشت: با دریافت شکایت تیمی از ماموران پایگاه ششم پلیس امنیت عمومی فاتب بررسی موضوع را بر عهده گرفتند و به سرعت برای دستگیری متهم وارد عمل شدند.

وی بیان داشت: در تحقیقات پلیسی، مخفیگاه فرد شرور در حوالی خیابان غیاثی شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی، ماموران موفق شدند متهم را در عصر بیستم آبان ماه وی دستگیر و مخفیگاه وی را مورد بررسی قرار دهند.

رجبیان افزود: در بازرسی از مخفگیاه این فرد شرور چند قبضه سلاح سرد و تجهیزات دفاعی از قبیل گاز اشک آور، شوکر و… کشف و متهم به همراه تجهیزات کشف شده به پایگاه ششم این پلیس منتقل شد.

رجبیان با اشاره به اینکه این فرد شرور از اراذل و اوباش سابقه دار شهر تهران است، گفت: در حال حاضر متهم با قرار وثیقه برای تحقیقات کمیلی در اختیار پلیس امنیت قرار دارد.

رئیس پایگاه ششم پلیس امنیت عمومی پایتخت خاطرنشان کرد: پلیس با اقتدار تمام با افرادی که نظم وامنیت عمومی را برای سایر شهروندان بر هم می زند برخورد قاطع و قانونی خواهد کرد.

http://etebarenovin.ir/150026

منبع مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *