بانک 150634

پایگاه خبری اعتبار نوین (etebarenovin.ir)

کاربران همراه بانک تجارت می توانند با انتقال وجه شتابی، خرید شارژ و بسته اینترنتی شانس خود را برای برنده شدن جایزه ویژه سه میلیارد ریالی، سه جایزه یک میلیارد ریالی و صدها جایزه متنوع دیگر افزایش دهند.

 

به گزارش اعتبارنوین و به نقل از روابط عمومی بانک تجارت، جشنواره پاییزی همراه بانک تجارت آغاز شده و حالا کاربران این اپلیکیشن بانکی تا پایان دی، می توانند شانس خود را برای برنده شدن یک کمک هزینه سه میلیارد ریال خرید مسکن، یک کمک هزینه یک میلیارد ریالی خرید خودرو، ۳۸ جایزه نقدی ۵۰ میلیون ریالی، ۳۰ جایزه نقدی ده میلیون ریالی و ۵۰۰فقره کارت هدیه دو میلیون ریالی امتحان کنند.

نصب فعال اپلیکیشن برای مشتریان بانک تجارت ۵۰ امتیاز و مشتریان سایر بانکها ۶۰ امتیاز، انتقال وجه کارتی ۱۰۰ امتیاز، خرید بسته اینترنتی ۷۰ امتیاز، خرید شارژ ۶۰ امتیاز، ساتنا و پایا ۲۰ امتیاز، پرداخت قبض ۳۰ امتیاز، عضویت در باشگاه مشتریان تجارت ۲۰ امتیاز و انتقال وجه تجارت به تجارت ۱۰ امتیاز به همراه دارد.

شرط لازم برای شرکت در قرعه کشی چیست؟

شرط لازم برای شرکت در قرعه کشی جایزه بزرگ جشنواره، کسب حداقل ۳۰۰۰ امتیاز و جوایز ماهانه حداقل ۱۰۰ امتیاز تعیین شده است.

به تازگی نسخه جدید این اپلیکیشن ویژه سیستم عامل اندروید با امکانات جدید رونمایی شد تا کاربران همراه بانک تجارت با امکانات نسخه جدید راحت تر از قبل از خدمات این اپلیکیشن پیشرو و کارآمد استفاده کنند.

در این نسخه همراه بانک تجارت قابلیتهایی همچون اضافه شدن دسترسی لینک، ثبت نام و فراموشی رمز در صفحه ورود همراه بانک، بهبود رابط کاربری نمایش رسید خرید بسته های اینترنتی، پرداخت قبض های پیامکی ارائه شده است.

طراحی ساده و جذاب، سهولت دسترسی، ارائه خدمات بدون کارت، استفاده بدون مراجعه به شعب از دیگر مزیت های نسخه اندرویدی جدید همراه بانک تجارت است.

مشتریان بانک تجارت و دارندگان کارت‌های شتابی می توانند نرم‌افزار همراه بانک تجارت را با ارسال کد دستوری به شماره #۸۸*۷۸۸*، مراجعه به سایت اینترنتی بانک تجارت به آدرس www.tejaratbank.ir، کافه بازار و ایران اپس این اپلیکیشن را دریافت کنند.

همچنین ثبت نام همراه بانک و دریافت رمز آن نیز از آدرس اینترنتی my.tejaratbank.ir امکانپذیر است.

http://etebarenovin.ir/150634

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *