پایگاه خبری اعتبار نوین (etebarenovin.ir)

بیمار افسرده ممکن است ناآرام به نظر برسد، گویی می‌خواهند چند چیز را انجام دهند، اما نمی‌دانند چه چیزی است.

افسردگی جوان

افراد افسرده نمی‌توانند به همان سرعتی که عادت دارند راه بروند. اگر در گذشته، فعال بودند، دیگر قادر به ورزش کردن نیستند.

۱. حالت ناراحتی:

حالات عمده مردان مبتلا به افسردگی همانند زنان است؛ به نظر می‌رسد این امر با اراده قوی مردان مغایرت دارد؛ بنابراین، هنگامی که بیشتر افسرده هستند، به ندرت گریه می‌کنند یا مانند زنان در بستر دراز می‌کشند.

مشروبات الکل

در عوض، تمایل به تحریک و یا استفاده از الکل یا مواد مخدر دارند. علائم افسردگی در مردان پس از یک شب به راحتی از بین نخواهد رفت.تغییر بزرگ در حالت و رفتار او: یکی از نشانه‌های دیگر و علائم افسردگی تغییر رفتار است. باید تغییراتی را در رفتار خود مد نظر قرار دهید.

۲. ناامیدی (سرخوردگی):

کسانی که مبتلا به افسردگی هستند همیشه علائم ناراحتی را نشان می‌دهند و افکار منفی دارند، معمولا از تفکر منفی که بر آن‌ها تأثیر می‌گذارد عصبانی می‌شوند. به علاوه، افراد افسرده می‌توانند از چند چیز ساده در زندگی روزمره خود ناامید شوند.

۳. تمرکز بر روی مسائل کوچک و ناتوانی در لذت بردن:

طبق مطالعات، تمرکز بر مسائل کوچک و ناتوانی در داشتن سرگرمی، نشانه‌های افسردگی در مردان است. مردانی که مبتلا به افسردگی هستند تمایل دارند روی چیزهای کوچکی تمرکز کنند که ناچیز هستند. این مسائل کوچک می‌توانند تا حد زیادی بر آن‌ها تأثیر بگذارند.

۴. پرخوری:

چاقی

یکی از علائم و نشانه‌های افسردگی، پر خوری است. مردان مبتلا به افسردگی ممکن است پرخوری کنند.برخی افراد به اشتباه خود را با رژیم غذایی بی‌ارزش مانند فست فود و بستنی سیر می‌کنند. دانشمندان توضیح می‌دهند خوردن، مواد شیمیایی را در مغز مردان ترشح می‌کنند و می‌تواند به این باور موقتی اما غلط کمک کند.

۵. افزایش بیقراری:

بیمارممکن است ناآرام به نظر برسد، گویی می‌خواهند چند چیز را انجام دهند، اما نمی‌دانند چه چیزی است. این نشانه افسردگی می‌تواند با تکان دادن پا نشان داده شود. این افراد از فعالیتی به فعالیت دیگر بدون لذت بردن می‌رود.

۶. تفکر و حرکات آهسته:

افسردگی و اضطراب

تفکر و حرکات آهسته از نشانه‌های افسردگی شناخته می‌شوند. برخی بیماران که مبتلا به افسردگی هستند می‌توانند تفکر را به تأخیر بیندازند، به عنوان مثال، آن‌ها به سرعت آنچه را که می‌گویند فراموش می‌کنند و انجام می‌دهند.افراد افسرده نمی‌توانند به همان سرعتی که عادت دارند راه بروند. اگر در گذشته، فعال بودند، دیگر قادر به ورزش کردن نیستند.

http://etebarenovin.ir/152934

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *