پنجشنبه، ۰۳ بهمن ۹۸ - ۱۱:۴۰ 153117

مدیرکل سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: تا به امروز ۵۷ جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان اردبیل برگزار شده و در جلسات سال جاری مبلغ ۳۵۵ میلیارد ریال تسهیلات بانکی به ۲۸ واحد صنعتی استان اردبیل پرداخت شده است.

پایگاه خبری اعتبار نوین (etebarenovin.ir)

رامین صادقی

 

رامین صادقی اظهار کرد: تا به امروز ۵۷ جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید برگزار شده و در سال‌جاری با بررسی مشکلات ۲۸ واحد صنعتی و تولیدی استان، مبلغ ۳۵۵ میلیارد ریال از محل تبصره ۱۸ و همچنین از محل داخلی بانک‌ها برای رفع مشکلات این واحدهای تولیدی پرداخت شده است.

وی افزود: تشکیل این جلسات، راه‌گشای مشکلات صنعت استان بوده و اجرای قانون در عمل به مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید مستلزم همکاری تمامی دستگاه‌های اجرایی استان است و از این‌رو در راستای رونق تولید باید به مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید عمل شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل بیان کرد: بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی از نزدیک و ارائه راهکارهای کارشناسی در جلسات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید برای رفع مشکل واحدهای تولیدی می‌تواند در رونق تولید تأثیرگذار باشد.

 

کارگر صنعت

 

صادقی عنوان کرد: با توجه به آمارهای موجود می‌توان گفت که عملا ۵۰ درصد مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان توسط بانک‌ها عملیاتی می‌شود.

وی با اشاره به محصولات تولیدی و فعالیت برخی واحدهای صنعتی در استان تصریح کرد: وجود برخی واحدهای تولیدی به واسطه تولیدات خاص آن‌ها، باعث کاهش وابستگی به واردات و ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی استان می‌شود.

صادقی گفت: سازمان صنعت، معدن و تجارت استان با توجه به وظایف ذاتی و عملی نمودن برنامه‌های خاص برای حمایت از تولید در صدد حل مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی استان است و پیشنهادات اصلاح قوانین نیز توسط وزارت متبوع صورت می‌گیرد.

http://etebarenovin.ir/153117

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *