پایگاه خبری اعتبار نوین (etebarenovin.ir)

 وزیر کار گفت: ۷۷۰ هزار خانوار جدید مشمول دریافت سبد حمایتی شدند.

محمد شریعتمداری

وزیر کار: پس از بررسی و رسیدگی به شکایت حدود ۳ میلیون و ۷۰ هزار خانوار نسبت به بسته حمایتی معیشتی، ۷۷۰ هزار خانوار جدید مشمول دریافت سبد حمایتی شدند.

وی سبد معیشی دولت را مهم‌ترین طرح‌ها در عرصه معیشتی دانست و افزود: مهمترین طرح معیشتی ارائه سبد حمایت معیشتی دولت است که در ماه‌های اخیر این منابع برای حدود ۶۰ میلیون نفر جمعیت ایران با غلظت در شهرهای کمتر برخوردار توزیع شده است.

 

عابر بانک

 

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از افزوده شدن خانوارهای جدید برای دریافت بسته معیشتی خبر داد و بیان کرد: پس از بررسی و رسیدگی به شکایت حدود ۳ میلیون و ۷۰ هزار خانوار که نسبت به بسته حمایتی تقاضای جدید داشتند و خود را مستحق دریافت می‌دانستند تا امروز در ۲ تا ۳ نوبت قریب به ۷۷۰ هزار خانوار که بر اساس تقاضاهای جدیدشان مشمول شناخته شدند به مجموعه کسانی که از سبد حمایتی برخوردار بودند اضافه شده است.

شریعتمداری با بیان اینکه رسیدگی و برگزاری آزمون وسع هر ۶  ماه یک بار بر اساس مصوبه هیئت وزیران انجام می شود خاطرنشان کرد: در صورتی که افرادی نسبت به دریافت این سبد استحقاق پیدا کنند با بررسی از طریق آزمون وسع که به‌صورت متمرکز در سطح کشور انجام می‌شود نسبت به پرداخت آن اقدام خواهد شد.

http://etebarenovin.ir/153932

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *