پایگاه خبری اعتبار نوین (etebarenovin.ir)

استاندار اردبیل گفت: برندسازی محصولات استان اردبیل ضروری است و این موضوع باید توسط کارشناسان مربوطه بررسی شده و مسئولان حوزه کشاورزی برای اجرای آن برنامه‌ریزی‌ کنند.

اکبر بهنام جو

 

اکبر بهنام جو در جلسه کارشناسی تدوین برنامه اجرایی جهش تولید در حوزه کشاورزی اردبیل با بیان اینکه حفظ و افزایش تولید در همه بخش های تولیدی خصوصا بخش کشاورزی نیازمند مهار کرونا است، گفت: در راستای ادامه روند تولید، تلاش همه اقشار با رعایت نکات پیشگیرانه برای رفع این ویروس ضروری است.

وی بیان کرد: در حال حاضر بسیاری حوزه های تولیدی در بخش کشاورزی اردبیل به دلیل کرونا با کاهش تولید مواجه هستند که باید تلاش های لازم برای تمهید مقدمات در راستای فعال‌سازی آنان انجام شود.

استاندار اردبیل اظهار کرد: در راستای تدوین برنامه اجرایی جهش تولید در حوزه کشاورزی، توجه به تامین اعتبار و همچنین درآمد زایی از منابع داخلی در حوزه کشاورزی ضروری است.

 

کمباین کشاورزی

 

وی با اشاره به ابلاغ مصوبات سراسری مبنی بر حمایت از بخش های زیان دیده از کرونا با اختصاص تسهیلات خواستار تلاش برای جذب این حمایت ها و تزریق به بخش های تولیدی استان شد.

بهنام جو با تاکید بر برندسازی محصولات کشاورزی اردبیل گفت: برندسازی محصولات ضروری است و این موضوع باید توسط کارشناسان مربوطه بررسی شده و مسئولان حوزه کشاورزی برای اجرای آن برنامه‌ریزی‌ کنند.

وی بیان کرد: در راستای تدوین برنامه اجرایی جهش تولید در بخش کشاورزی کارشناسی های لازم در خصوص میزان تولید و اعتبار مورد نیاز در بخش های کشاورزی، باغداری، شیلات، آبیاری تحت فشار، کشت گلخانه، دامداری و زنبور داری انجام شود.

http://etebarenovin.ir/156610

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *