پایگاه خبری اعتبار نوین (etebarenovin.ir)

شهردار اردبیل گفت:با تزریق اعتبارات دولتی در سالجاری منابع عمران شهری تا دو برابر افزایش یافته تا شاهد اجرا و تکمیل پروژه‌های متعدد باشیم.

پروژه عمرانی

 

حمید لطف‌اللهیان اظهار کرد: اهتمام نمایندگان اردبیل در مجلس در حمایت و تقویت پروژه های عمران شهری مشهود است و در این مدت کوتاه هر سه نماینده با جدیت پیگیری‌های لازم را در این حوزه انجام دادند.

وی با قدردانی از این حمایت‌ها و پیگیری‌های جدی خاطرنشان کرد: با دسته‌بندی و ارزیابی طرح‌های اولویت‌دار شهرداری نیز تلاش می‌کند تا به این حسن نیت و همکاری منتخبین مجلس یازدهم پاسخی مثبت دهد که به یقین با جذب این اعتبارات از فصل کاری بهترین استفاده را خواهیم کرد تا طرح‌ها و پروژه‌ها به سرانجام برسد.

 

پروژه عمرانی و ساختمان

 

شهردار اردبیل خروجی این کارها را افزایش رضایتمندی مردم در بهبود زندگی و رفاه شهروندان دانست و بیان کرد: در دو هفته اخیر نشست‌های متعددی را با مسئولان کشوری انجام دادیم تا چندین پروژه عمران شهری به ویژه پل قدس به سرانجام برسد.

لطف‌اللهیان به روند احداث پل قدس از سال ۹۵ اشاره کرد و گفت: در آن مقطع اعتبار عمرانی شهرداری اردبیل ۱۰۰ میلیارد تومان بود که نیمی از این منابع برای احداث پل قدس اختصاص یافته بود تا به سرعت این پروژه جمع‌بندی شود.

 

پروژه عمرانی

 

تزریق ۴۵ میلیارد تومان برای پروژه پل قدس

وی ادامه داد: فاز اول پل قدس در سال ۹۶ به سرانجام رسید اما در دو سال گذشته با افزایش قیمت رخ داده در خرید تجهیزات و امکانات مورد نیاز این پروژه به مشکل مالی برخورد تا اخیرا ۴۵ میلیارد تومان برای این پروژه تزریق شد.

شهردار اردبیل تصریح کرد: در کنار تامین این اعتبار به شکل اوراق یک و دو ساله انتظار می‌رود ۳۶ میلیارد تومان نیز از محل سفر رئیس جمهور اختصاص یابد تا با ۸۱ میلیارد تومان بخش عظیمی از این پروژه به سرانجام برسد.

 

پروژه عمرانی

 

لطف‌اللهیان اظهار کرد: اهمیت این پروژه به حدی است که در سال‌های گذشته نیمی از اعتبارات عمرانی شهرداری به احداث و تکمیل پل قدس اختصاص یافت و قطعا با تامین منابع دولتی پروژه تا پایان امسال به بهره‌برداری خواهد رسید.

http://etebarenovin.ir/164824

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *