logo etebar

اعتبارنوین (etebarenovin.ir) یک وبسایت خبری فعال در حوزه اقتصادی می باشد که از زمستان ۹۷ بصورت رسمی و با مجوز وزرات ارشاد شروع بکار کرده است.

مخاطبان این پایگاه اطلاع رسانی را طیف وسیعی از مدیران، متخصصان، کارشناسان، فعالان و علاقه مندان به مباحث حوزه اقتصادی تشکیل می دهند.

این رسانه کوشیده تا بدون توجه به دسته بندی های سیاسی، تجاری و حتی صنفی آخرین اخبار، گزارشها و تحلیل های اقتصادی ایران و جهان را از طریق تولید محتوا، ترجمه، گردآوری، تدوین، دسته بندی و تحلیل در اختیار علاقه مندان قرار دهد.

از سوی دیگر دست اندرکاران این رسانه تلاش می‌کند ضمن تولیداخبار و تحلیل‌های اقتصادی مرتبط با بازارایران، فرآورده‌های خبری تولید شده در دیگر رسانه‌های رسمی داخل را بازنشر دهد و به عنوان یک پایگاه خبری نیازهای اطلاعاتی مخاطبان خود را برطرف سازد.

گفتنی است این رسانه در چارچوب ضوابط، منافع و مقررات جمهوری اسلامی ایران و با هدف اطلاع رسانی صحیح، سریع و حرفه ای در حوزه اقتصادی با توجه به بازار پولی و مالی فعالیت می کند.

امید است با وجود این سایت و امکانات جانبی آن که به طور مستمر به مخاطبان عرضه و معرفی خواهند شد، بتوانیم سهمی در پویایی هرچه بیشتر سیستم اقتصادی در ایران داشته باشیم.

اعتبارنوین آماده شنیدن نظرات، انتقادات و پیشنهادات ارزنده شماست. شما می توانید از طریق ایمیل رسمی سایت به نشانی etebarenovin@gmail.com با ما در ارتباط باشید.

پذیرش آگهی: ۰۹۱۲۱۳۹۱۸۲۲

انتشار رپورتاژ : کلیک کنید