• یکشنبه 30 آبان 1400 :: 01:40

کارآگاهان جنایی ورامین سرانجام موفق شدند شهناز و همسر زن صیغه‌ای‌ اش را در صومعه سرا دستگیر کنند.

زن صیغه‌ای‌

قتل بخاطر زن صیغه‌ای‌


مرد جوانی به اتهام قتل شوهر سابق همسرش به قصاص محکوم شد.

ساعتی بعد این پسر جوان که با ضربه‌های کارد مجروح شده بود جان باخت و تحقیقات پلیسی برای یافتن عامل قتل آغاز شد.بدین ترتیب در نخستین گام کارآگاهان به بازبینی دوربین‌های مداربسته بیمارستان پرداختند. فیلم دوربین‌های مداربسته نشان می‌داد که مرد ناشناس بعد از تحویل پسر مجروح به بیمارستان سوار بر مینی بوس فیات قرمز رنگی شده که زن جوانی نیز سرنشین آن بوده و از محل متواری شده‌اند.

در حالی که تحقیقات برای شناسایی هویت مقتول و عامل جنایت ادامه داشت، کارآگاهان دریافتند جسد متعلق به جوانی به‌نام مهدی است. بدین ترتیب تحقیقات از خانواده مهدی شروع شد و آنها گفتند: پسرمان مدتی قبل زنی صیغه‌ای‌ را به‌نام شهناز را به عقد موقت خود درآورد. شبی که ناپدید شد نیز به دیدن شهناز رفته بود. با به‌دست آمدن این سرنخ، کارآگاهان به سراغ شهناز رفته اما مشخص شد وی به عقد موقت مرد جوانی درآمده و همزمان با جنایت ناپدید شده‌اند.

کارآگاهان سرانجام موفق شدند شهناز و زن صیغه‌ای او را ا دستگیر کنند.

شهناز در تحقیقات راز جنایت مهدی را برملا کرد و گفت: مدتی است که به عقد موقت مهدی درآمدم اما بعد از مدتی به‌خاطر مشکلاتی که باهم داشتیم از هم جدا شدیم. مدتی بعد هم به عقد قربانعلی درآمدم. مدتی از ازدواج موقتم گذشته بود که مهدی با من تماس گرفت و گفت می‌خواهد به دیدن مادرم بیاید. آن روز من به قربانعلی گفتم که مهدی می‌خواهد به خانه مادرم بیاید و او هم موافقت کرد اما زمانی که آمد و مهدی را دید عصبانی شد و با چاقو به او حمله کرد.

بعد از این درگیری قربانعلی پشیمان شد و بلافاصله او را به بیمارستان بردیم تا زنده بماند. در حالی که این مرد به اتهام قتل دستگیر و به قصاص محکوم شده بود خانواده مقتول اعلام کردند درصورتی از قصاص وی گذشت خواهند کرد که وی شیرخوارگاهی را به‌نام پسرشان بسازد. اما از آنجا که مرد زندانی در مدت زمان مقرر نتوانست این شرط را عملی کند به دار آویخته شد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

رفتن به بالا