• شنبه 25 دی 1400 :: 11:21

دستگیری زنی جوان که متهم است بعد از ورود به خانه پسری ثروتمند اموال و گوشی 700 میلیونی را سرقت کرده است، باعث طرح معمایی پیچیده شد.

سرقت گوشی 700 میلیونی توسط یک زن

 

به گزارش اعتبارنوین؛ پسری جوان سه روز پیش در تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی از وقوع سرقت از خانه‌اش خبر داد و گفت: زنی که دست به این دزدی زده است، اکنون در منزلش حضور دارد.

مأموران دقایقی بعد به خانه موردنظر رفتند و بعد از دیدن زن جوان او را بازداشت کردند. سپس تحقیق از شاکی آغاز شد و او گفت: این دختر وارد خانه‌ام شد و گوشی موبایلم را که ۷۰۰ میلیون‌تومان ارزش دارد، سرقت کرد و قصد داشت بقیه وسایل خانه را هم با خود ببرد به همین دلیل با پلیس تماس گرفتم.

زن جوان در بازجویی‌ها این ادعا را رد کرد و گفت: شاکی نامزد سابقش است و او فقط قصد داشت جهیزیه خودش را ببرد. از طرفی گوشی موبایلی که شاکی مدعی سرقت آن بود، از متهم کشف نشد.

مأموران پرونده‌ای تشکیل دادند و رسیدگی به این پرونده آغاز شد. پسر جوان در دادسرا همان اظهارات اولیه‌اش را تکرار کرد و گفت: من از فردی ۹۰۰ میلیون تومان طلب داشتم که او به‌جای پول گوشی ۷۰۰ میلیون‌تومانی را به من داد و قرار بود ۲۰۰ میلیون تومان دیگر را هم بعد‌ها بپردازد. این زن گوشی را دزدیده و پنهان کرده است.

سرقت گوشی 700 میلیونی

زن جوان در بازجویی‌ها بار دیگر اتهام سرقت را رد کرد و گفت: من حدود سه ماه پیش با این پسر که از خانواده‌ای ثروتمند است، آشنا شدم و با هم نامزد کردیم. بعد از آن من حدود ۶۰ میلیون تومان جهیزیه به خانه او بردم تا با هم زندگی کنیم. از طرفی مبلغ یک میلیون و ۵۰۰ هزار دلار به او پرداخت کردم تا با این پول کار کند و سود آن را به من بپردازد. چون این پسر تاجر بود فکر می‌کردم درآمد خوبی خواهم داشت، اما بعد از مدتی متوجه شدم او کار‌های خلاف انجام می‌دهد. به‌همین‌دلیل تصمیم گرفتم از او جدا شوم.

چند روز قبل از اینکه او از من شکایت کند، با هم جر و بحث کردیم و او من را کتک زد و سپس از خانه بیرون کرد. آثار کبودی آن ماجرا هنوز روی تنم باقی مانده است. پس از این اتفاق من تصمیم گرفتم جهیزیه خودم را پس بگیرم. به‌همین‌دلیل روز حادثه به خانه او رفتم و ابتدا زنگ زدم، اما در را باز نکرد. چون خودم کلید داشتم داخل رفتم و می‌خواستم وسایلم را جمع کنم که او با پلیس تماس گرفت و ادعا کرد من سرقت انجام داده‌ام در حالی‌که چنین موضوعی صحت ندارد.

بنا بر این گزارش، بازپرس پرونده بعد از شنیدن اظهارات دو طرف به این نتیجه رسید که باید تحقیقات بیشتری از زن جوان انجام شود به‌همین دلیل با صدور قرار بازداشت برای متهم این وظیفه را به کارآگاهان پلیس محول کرد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

رفتن به بالا