• شنبه 06 مهر 1398 :: 07:34

فرزند یکی از نمایندگان کنونی مجلس شورای اسلامی با مجوز معاون امور استخدامی رئیس‌جمهوری و موافقت هسته مرکزی گزینش وزارت راه با قرارداد کار معین در یکی از شرکتهای زیرمجموعه این وزارتخانه استخدام شده است.

وزارت راه

 

طی نامه‌نگاری جمشید انصاری رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور و معاون امور استخدامی رئیس‌جمهوری با شرکت عمران شهرهای جدید ایران مجوز به کارگیری فرزند یکی از نمایندگان کنونی مجلس شورای اسلامی در این زیرمجموعه وزارت راه صادر شده است.

در بخشی از این نامه که بازگشت به نامه مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید ایران است ، آمده ؛ «… بازگشت به نامه شماره …. با درخواست آن شرکت مبنی بر صدور مجوز به کارگیری یک نفر به صورت قرارداد کار معین در …. موافقت می‌شود.

در ادامه نیز امیر محمدی مدیر هسته مرکزی گزینش زیرمجموعه وزارت راه در نامه‌ای به معاون وزیر راه و شهرسازی با استخدام فرزند نماینده کنونی مجلس شورای اسلامی موافقت کرده است.

در بخشی از این نامه آمده است؛

«با احترام بازگشت به نامه شماره …. آن شرکت بر اساس برسی‌های به عمل آمده و تصمیمات متخذه در جلسه اعضای هسته مرکزی گزینش با انعقاد قرارداد کار معین آقای…. فرزند …. به شماره شناسنامه و کد ملی …. جهت اشتغال در …. با رعایت کامل سایر مقررات استخدامی موافقت می‌شود…»

 

13980706114351732185147510دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

رفتن به بالا