• سه‌شنبه 14 آبان 1398 :: 10:53

رییس کمیسیون صنایع اتاق بازرگانی ایران گفت: «کشور ما این زیرساخت‌ها را ندارد که همه بخش‌ها شفاف باشد؛ این می‌تواند مانعی باشد برای این‌که نشود در همه بخش‌ها با شفافیت کامل حرکت کرد.»

آمار سقوط اقتصادی

 

ابوالفضل روغنی‌گلپایگانی اظهار داشت: خیلی از افرادی که در کشور کار می‌کنند و یک واحد صنعتی دارند، واقعا دچار مشکلات اساسی و گرفتاری‌های مالیاتی شدند. متاسفانه در جایی هم که به عنوان صنعتگر یا کمیسیون صنایع، گلایه‌ای از مالیات و تامین‌اجتماعی می‌کنیم، حتی به ما ضربه بیشتری می‌زنند و تمام زندگی ما را شخم می‌زنند.

وی در پاسخ به این پرسش که شما مخالف این هستید که اطلاعات اقتصادی افراد شخم زده شود؛ در حالی که در کشورهای دیگر این اتفاق می‌افتد و اطلاعات شفاف است؟ افزود: «زندگی شفاف خیلی خوب است.

رییس کمیسیون صنایع اتاق بازرگانی ایران تصریح کرد: «خاطره‌ای برای شما تعریف کنم. من مدیر یکی از شرکت‌های بزرگ ایران بودم و به آلمان رفته بودم و با یکی از شرکت‌های این کشور جلسه داشتیم. همان زمان یک مجله‌ای روی میز بود و من دیدم حقوق مدیرعامل را در آن مجله نوشته‌اند.

روغنی‌گلپایگانی عنوان کرد: خوب است که همه چیز شفاف باشد؛ منتها همه بخش‌ها باید شفاف باشد. آیا کشور ما این زیرساخت‌ها را دارد که همه بخش‌ها شفاف باشد؟ باید پاسخ دهیم خیر. این می‌تواند مانعی باشد برای این‌که نشود در همه بخش‌ها با شفافیت کامل حرکت کرد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

رفتن به بالا