• شنبه 02 آذر 1398 :: 10:26

مظفری مدیرعامل منطقه آزاد کیش ضمن تاکید بر استمرار و تقویت هرچه بیشتر رویداد اقتصادی کیش اینوکیس به عنوان یک راهبرد، از اقدمات انجام شده برای تاسیس دبیرخانه دائمی کیش اینوکس در این جزیره خبر داد.

طرح سرمایه گذاری و گردشگری

 

از ششمین نمایشگاه بورس، نفت، بیمه و خصوصی سازی، غلامحسین مظفری بیان کرد: گزارش ها و عملکرد و تصمیات رویداد اینوکس ظرف سه یا شش ماه آینده توسط دبیرخانه همایش اعلام و به عنوان مبنایی برنامه ریزی آینده مورد استفاده قرار می گیرد.

وی در ادامه ضمن تقدیر از رئیس کل بیمه مرکزی توضیح داد: بیش از 60درصد ظرفیت بیمه کشور در این نمایشگاه حضور داشت و مجموعه بانک ها، مجموعه موسسه های بزرگ سرمایه گذار در این رویداد مشارکت کردند.

مدیرعامل منطقه آزاد کیش همچنین از امضای تفاهمنامه توسعه همکاری های مشترک در زمینه ترویج و نهادینه سازی کارآفرینی و نوآوری و فنآوری در جامعه با سازمان ملی کارآفرینی ایران به عنوان یکی از دستاورده های رویداد اینوکس کیش خبر داد.

 

سرمایه گذاری

 

غلامحسین مظفری، برگزاری رویدادهای مختلف ملی و بین المللی بوِیژه اینوکس 2019 در منطقه آزاد کیش را نشان دهنده پویایی و قابلیتهای این منطقه عنوان کرد و افزود: در این منطقه آزاد تاکنون بیش از 500 هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری شده است که این رقمی قابل توجه است.

وی همچنین اعلام کرد: هم اکنون نیز 30 هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری بخش خصوصی در کیش درحال انجام است که این رقم بیش از یک سوم بودجه عمرانی کشور است.

مدیرعامل منطقه آزاد کیش در پایان آمادگی این منطقه آزاد را برای جذب و حمایت هرچه بیشتر از سرمایه گذاران اعلام کرد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

رفتن به بالا