• شنبه 10 اسفند 1398 :: 10:07

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل از رشد مصرف سی‌ان‌جی پس از اجرای طرح مدیریت سوخت در این استان خبر داد و گفت: توان عملیاتی جایگاه‌های سی‌ان‌جی استان فروش روزانه ۵۶۰ هزار مترمکعب است، که بر این اساس میزان مصرف سی ان جی در بهمن ماه امسال نسبت به مدت مشابه ۱۶,۲ افزایش را نشان می دهد.

جایگاه سوخت بنزین و گازوییل

 

سید حجت مدنی بیان کرد: با توجه به ظرفیت ایجادشده در استان در حوزه سی‌ان‌جی و جانمایی مطلوب این جایگاه‌ها در همه نواحی شش‌گانه منطقه، ۶۸ جایگاه آماده عرضه این سوخت پاک هستند.

وی تاکید کرد: روزانه ۵۶۰ هزار مترمعکب سی‌ان‌جی در استان مصرف می‌شود که در این ماه به میزان تنها 43درصد با سوخت بنزین جایگزین شده است که امیدواریم با فرهنگ‌سازی و ایجاد زمینه مناسب، شهروندان بیشتر از این سوخت پاک استفاده کنند.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل با اشاه به روند افزایشی مصرف بنزین در سال‌های اخیر بیان کرد: میزان مصرف سی ان جی در یازده ماهه گذشته امسال ۱۸۷ میلیون و ۲۷۰ هزار متر مکعب در سطح استان می باشد که نسبت به مدت مشابه سال قبل یک درصد رشد داشته و از بابت مصرف سوخت سی ان جی در این مدت ۱۸۷ میلیون لیتر بنزین صرفه جویی شده است.

مدنی در ادامه افزود: میزان مصرف سی ان جی استان اردبیل در بهمن ماه امسال به میزان ۱۷ میلیون و ۴۳۰هزار متر مکعب می باشدکه نسبت به دی ماه امسال ۳,۲درصد کاهش و نسبت به بهمن ماه سال۹۷، 16.2 درصد رشد داشته است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

رفتن به بالا