• چهارشنبه 25 خرداد 1401 :: 01:22

در قالب یک پیج کاری به ادمین یک صفحه برای تعرفه استوری و پست دایرکت زدیم تا از درآمدشان سردربیاوریم.

هر استوری چند میلیون؟

تبلیغات و اطلاع از تعرفه‌های یک پیج اصلی که حدود 463 هزار فالوئر دارد، جویا شدیم.

او پیام داد باید به پیج دیگری مراجعه کنید. آن صفحه با شش هزار فالوئر فقط یک پست دارد که در آن، قوانین تبلیغات را نوشته است.

در آن‌جا اشاره شده که «لطفا با پیج کاری فقط دایرکت بدین و کلمه تبلیغات رو بفرستید» و از مبلغ و تعرفه، چیزی ذکر نشده است . جالب است بدانید این پسر نوجوان با اضافه کردن عددهای یک و 3 به انتهای نشانی پیج اصلی برای دو پیج دیگرش هم در کنار این صفحه، فالوئر جذب کرده است. یکی از آن‌ها 92 هزار و دیگری 53 هزار فالوئر دارد.

پیج دخترهای دوقلوهم که هم اکنون اصلا تبلیغات نمی‌گیرد، 157 هزار فالوئر دارد. با این مقدمه، با یک پیج کاری به آن‌ها برای تعرفه تبلیغات دایرکت زدیم که بعد از 24 ساعت پاسخ دادند.

طبق چیزی که در بنر ارسالی نوشته‌اند، تعرفه تبلیغ در پیج اول برای تک استوری بین 700 تا 900 هزار تومان، دو استوری سریالی یک میلیون و 200 هزار تومان و پرسش و پاسخ با 2 تگ و با صدای همین پسر نوجوان، یک میلیون و 900 هزار تومان است. تعرفه‌های پیج دوم که تقریبا 90 هزار فالوئر دارد، تقریبا نصف این‌هاست.

به عبارت دیگر با یک استوری بین 400 تا 600 هزار تومان، دو استوری سریالی 900 هزار تومان و پرسش و پاسخ یک میلیون و 200 هزار تومان است. نکته دیگر هم این‌که تعرفه تبلیغ در هر دو پیج به صورت همزمان با هزینه کمتر انجام می‌شود. مثلا برای استوری پرسش و پاسخ با صدای این نوجوان به جای مجموع سه میلیون و 100 هزار تومان، 2.5 میلیون تومان می‌شود. همچنین در این پیج‌ها، تبلیغ به صورت پست به طور کلی انجام نمی‌شود.

شبکه مجازی اینستاگرامدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

رفتن به بالا