• شنبه 24 خرداد 1399 :: 12:35

معاون مسکن و بازآفرینی راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: مرحله دوم ثبت‌نام طرح اقدام ملی مسکن در استان اردبیل انجام‌شده که هشت هزار نفر در اردبیل در این مرحله ثبت‌نام کردند.

مسکن

 

شهرام باباخانی اظهار کرد: طرح اقدام ملی مسکن با تدبیر وزیر راه و شهرسازی از نیمه دوم سال گذشته شروع‌شده و ما در استان اردبیل تلاش کردیم تا اراضی مورد نیاز را برای ساخت مسکن تأمین کنیم.

وی خاطرنشان کرد: مرحله اول ثبت‌نام در سال گذشته انجام شد که با توجه به محدودیت‌ اراضی در ساخت مسکن مهر و شرایط ثبت‌نام کنندگان از ۵۳۰ نفر ثبت‌نام کننده شرایط ۱۴۰ نفر تائید شد تا اقدام به تکمیل پرونده و مراحل ثبت‌نام کنند.

معاون مسکن و بازآفرینی راه و شهرسازی استان اردبیل افزود: به دنبال انجام این فرآیند از طریق وزارت راه و شهرسازی پیامکی به متقاضیان واجد شرایط ارسال شد تا اطلاعات خود را به شکل کامل و نهایی ثبت کرده و در این طرح مشارکت داشته باشند.

 

مسکن

 

باباخانی گفت: مرحله دوم ثبت‌نام نیز در سال جاری انجام شد که در این مرحله نیز هشت هزار نفر در شهر اردبیل ثبت‌نام کردند که افراد واجد شرایط و تائید شده باید منتظر دریافت پیامک از طریق وزارت راه و شهرسازی باشند تا آن‌ها نیز اطلاعات خود را در سامانه موردنظر ثبت و تکمیل کنند.

وی تصریح کرد: در صورتی‌که زمین مورد نیاز برای طرح اقدام ملی مسکن مازاد بماند مرحله سوم ثبت‌نام و معرفی واجدین شرایط را شاهد خواهیم بود تا در مجموع افراد فاقد مسکن به‌ویژه جوانان و مزدوجین جدید از این شرایط برای خانه‌دار شدن استفاده کنند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

رفتن به بالا