چهارشنبه، ۲۶ شهریور ۹۹ - ۱۱:۱۳ 167363

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل از انعقاد ۷۳ قرارداد واگذاری زمین با سرمایه‌گذاران در شهرک‌های صنعتی استان اردبیل خبر داد.

پایگاه خبری اعتبار نوین (etebarenovin.ir)

تعطیلی کارخانه صنعتی

 

محمد اهلی با تاکید بر رفع موانع تولید و حمایت از سرمایه‌گذاران، از افزایش انعقاد قرارداد واگذاری حق بهره‌برداری زمین با متقاضیان سرمایه‌گذاری در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان خبر داد.

وی اظهار کرد: از ابتدای سالجاری تاکنون تعداد ۷۳ قرارداد واگذاری زمین با متقاضیان سرمایه‌گذاری در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان منعقد شده است که این آمار در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، از افزایش ۵۰ درصدی برخوردار بوده است.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل این میزان واگذاری‌ها را در حدود ۲۶ هکتار زمین صنعتی برشمرد و اظهار کرد: از ابتدای تاسیس شرکت شهرک‌های صنعتی تاکنون یک هزار و ۳۴۰ قرارداد واگذاری زمین با سرمایه‌گذاران منعقد شده است که در این بین شهرک صنعتی اردبیل۲ ، با ۵۸۰ قرارداد، بیشترین سهم را در واگذاری‌ها به خود اختصاص داده است.

 

کارخانه صنعتی

 

اهلی با اشاره به طرح‌های صنعتی در دست اقدام در شهرک‌های صنعتی استان اردبیل گفت: این افزایش واگذاری‌ها نشان از افزایش میل به سرمایه‌گذاری در شهرک‌های صنعتی استان دارد که نویدبخش شکوفایی صنعت و افزایش اشتغال استان است.

وی با اشاره به زیرساخت‌های تامین شده در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان اردبیل تصریح کرد: هدف اصلی از ایجاد شهرک‌ها و نواحی صنعتی، ایجاد بستر مناسب برای سرمایه‌گذاری است که با استمرار آن، زمینه برای حضور سرمایه‌گذاران در استان تسهیل خواهد شد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل ادامه داد: تلاش می‌شود با تامین زمین مناسب و تکمیل زیرساخت‌های لازم در شهرک‌های صنعتی، سرمایه گذاری‌ها در استان افزایش یابد و این شرکت از تمام توان خود در در راستای تکمیل زیرساخت‌ها در شهرک‌های صنعتی استفاده خواهد کرد.

https://etebarenovin.ir/167363

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *