• سه‌شنبه 15 مهر 1399 :: 12:23

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: طرح اصلاح قانون نظام مهندسی ساختمان در راستای ارتقای کیفیت طراحی و نظارت و بهبود کیفیت اجرا است که در این زمینه مجلس به دنبال شفاف‌سازی است.

صدیف بدری

 

صدیف بدری اظهار داشت: در راستای کیفیت‌بخشی به اجرای پروژه‌های نظام مهندسی استان اردبیل به عنوان یک اولویت اساسی و مهم مطرح است و در این زمینه طرح اصلاح قانون نظام مهندسی ساختمان در راستای ارتقای کیفیت طراحی و نظارت و بهبود کیفیت اجرا است که در این زمینه مجلس به دنبال شفاف‌سازی است.

وی بیان کرد: در راستای کم کردن اعمال سلایق وزارت شهر و سازی در امور نظام مهندسی هستیم تا بتوانیم از تفسیرهای متعدد جلوگیری به عمل آورده و شرایط مطلوبی را در این زمینه فراهم کنیم که این مسئله در حال حاضر به عنوان اولویت اساسی و مهم مطرح است.

عضو کمیسیون عمران مجلس ادامه داد: به همین منظور اجرای این طرح به عنوان یک طرح فوریتی در صحن علنی مجلس مطرح است و تلاش و جدیت بر این است که قدرت بیشتری به شورای مرکزی نظام مهندسی ساختمان داده شود.

بدری بیان کرد: اهمیت به شرکت در بحث اجرای ساختمان و معیاریهای مجریان در ساخت پروژه‌های ساختمانی اولویت اساسی است و در این زمینه تقویت نظام مهندسی برای ما بسیار حائز اهمیت است و در تلاش هستیم به اهداف خود در این راستا جامه عمل بپوشانیم.

وی اظهار کرد: در بحث‌های اداری و مدیریتی نیازمند تصمیمات اساسی و همه‌جانبه هستیم تا بتوانیم با کنارگذاشتن مشکلات و موانع پیش رو برای بهبود وضعیت و نظارت بر ساخت و سازها اقدامات لازم و اساسی را مبنای کار قرار دهیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

رفتن به بالا