پنجشنبه، ۰۱ آبان ۹۹ - ۰۹:۵۱ 169897

عضو هیات مدیره سازمان ملی زمین و مسکن، گفت: تا پایان آبان‌ماه جاری پروژه‌­های دارای متقاضی بدون مشکل دولتی اعم از تفاهمنامه سه­‌جانبه و تعاونی در شهرهای بالای ۲۵هزار نفر جمعیت به اتمام می رسد.

پایگاه خبری اعتبار نوین (etebarenovin.ir)

مسکن آپارتمان

 

محمد مهدی بلوردی بیان کرد: در راستای بررسی آخرین وضعیت پروژه های مسکن مهر۶ استان، نشستی به صورت ویدئو کنفرانسی برگزار و آخرین وضعیت پروژه های استان های آذربایجان غربی، مرکزی، فارس، همدان، کرمان و قزوین بررسی شد.

وی خاطرنشان کرد: تقریبا پروژه های تمامی این استانها پیشرفتی بالاتر از ۹۰ درصد داشته اند و واحدهای اندکی در هر شهر باقی مانده که با نهایت سرعت و پیگیری در حال اتمام هستند.

اتمام مسکن مهر

وی در ادامه با اشاره به اینکه آمارهای موجود به صورت لحظه ای در سامانه مدیریت مسکن مهربه روز می شود ،گفت: پیگیری های ما چه در ستاد و چه در استان ۲۴ ساعته است و تا زمان اتمام آخرین پروژه مسکن مهردر کشور ادامه می یابد.

 

مسکن

 

عضو هیات مدیره سازمان ملی زمین تاکید کرد: دولت خود را مکلف به اتمام طرح مسکن مهرو تحویل تمامی این واحدها به متقاضیان می داند و تمامی مدیران وزارت راه و شهرسازی تمام تلاش خود را به کار بسته اند تا پرونده آن تا پایان آبانماه در استان ها بسته شود.

https://etebarenovin.ir/169897

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *