شنبه، ۰۳ آبان ۹۹ - ۱۲:۲۲ 169971

نماینده پارس‌آباد، بیله‌سوار و اصلاندوز در مجلس گفت: مردم از حال و آینده شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان نگرانند و این مجموعه باید سریعا تعیین تکلیف شود.

پایگاه خبری اعتبار نوین (etebarenovin.ir)

باغ

عباس جهانگیرزاده اظهار داشت: مردم از حال و آینده شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان نگران اند و باید سریعا تعیین تکلیف شود تا مردم بتوانند مشلات مربوط به این زمینه را برطرف کنند.

وی افزود: در صورت اجرای واگذاری، زمین‌های زراعی کشت و صنعت باید به ساکنین منطقه واگذار شود چرا که تولید اصلی در سایه زحمات کشاورزان منطقه است و این موضوع با اجرای عدالت در جامعه محقق می‌شود و نیاز به رسیدگی دارد.

نماینده پارس‌آباد، بیله‌سوار و اصلاندوز در مجلس گفت: در این راستا نیاز است تا بخش‌های صنعتی شرکت به صورت چند واحدی به شرکت‌ها و سرمایه‌گذاران منطقه‌ای واگذار شود تا هر چه سریع‌تر مشکلات موجود در این زمینه برطرف شود.

جهانگیرزاده ادامه داد: متأسفانه در حال حاضر خصوصی‌سازی به صورت قانونی اجرا نشده است و برای شکوفایی در منطقه باید به سراغ مردم برگردیم چرا که مردم و کشاورزان همین منطقه، با زحمات خود دشت مغان را قطب کشاورزی و سیلوی غله کشور کرده‌اند.

 

وی ادامه داد: کشاورزی ما مظلوم واقع شده و منطقه ما محروم است و علتش عدم توجه دولت به مناطق مرزی و محروم است که در صورت توجه به این مهم شاهد دستیابی به دستاوردهای مهم و ارزشمندی در این زمینه خواهیم بود.

https://etebarenovin.ir/169971

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *