یکشنبه، ۰۴ آبان ۹۹ - ۰۱:۲۰ 170072

استاندار اردبیل شرکت داروسازی امید فارمد پارسیان را آبروی استان اردبیل عنوان کرد و گفت: بیش از ۱۰۰۰نفر شغل مناسب و آبرومند در فاز اول و دوم این مجموعه صاحب شغل می شوند.

پایگاه خبری اعتبار نوین (etebarenovin.ir)

تعطیلی کارخانه

استاندار اردبیل گفت: پروژه های در حال احداث صنعتی و تولیدی در شرایط بحران اقتصادی متوقف نشده و پیشرفت فیزیکی خوبی دارند.

اکبر بهنام جو در جریان بازدید از محل مجموعه داروسازی اردبیل اظهارکرد: این پروژه آبروی استان خواهد بود و بیش از ۱۰۰۰نفر شغل مناسب و آبرومند در فاز اول و دوم این مجموعه صاحب شغل می شوند.

وی با بیان اینکه سرمایه گذار شرکت داروسازی امید فارمد پارسیان تا بحال از تسهیلات بانکی استفاده نکرده است، افزود: خوشبختانه سرمایه گذار توانمندی است و کار فیزیکی سوله های اصلی تمام شده و عملیات اجرایی محوطه سازی نیز آغاز شده است و پیشرفت فیزیکی خوبی که دارد تا پایان سال فاز اول راه اندازی می شود.

استاندار اردبیل ادامه داد: تعدادی از واحدهای صنعتی که سرمایه گذاری کلان انجام می دهند با پشتکار شبانه روزی کار خود را ادامه داده اند در این راستا وظیفه همه مسوولان است کارهای اداری آنها را بصورت ویژه پیگیری کنند.

اکبر بهنام جو

وی با اشاره به اینکه زیرساخت های لازم در شهرک صنعتی از سوی دولت انجام می شود، گفت: خوشبختانه در شهرک صنعتی شماره ۲ مشکل خاصی از قبیل آب، برق و گاز وجود ندارد و در رابطه با بهسازی معابر با تامین اعتبار بالغ بر ۶۰ میلیارد تومان علاوه بر تعمیر و بازسازی معابر توسعه خیابان های شهرک صنعتی نیز اتفاق می افتد و تا پایان سال همه معابر به سازی و اسفالت ریزی می شود.

استاندار اردبیل با تاکید بر اینکه توسعه زیرساخت ها نیز متناسب با وضعیت تداوم داشته باشد، گفت: مشکل ظرفیت فاضلاب این شهرک تا سال آینده مرتفع می شود و امیدواریم با ایجاد زیرساخت های اساسی رونق تولید و افزایش اشتغال قابل توجه را در سالهای آتی شاهد باشیم.

https://etebarenovin.ir/170072

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *