شنبه، ۱۰ آبان ۹۹ - ۱۰:۲۰ 170470

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: در تامین و توزیع روغن خوراکی مورد نیاز استان اردبیل مشکلی وجود ندارد و در کنار آن برنامه‌ریزی‌های لازم برای تامین کالاهای اساسی مورد نیاز شهروندان انجام یافته است.

پایگاه خبری اعتبار نوین (etebarenovin.ir)

رامین صادقی

 

رامین صادقی در جلسه‌ای به‌صورت ویدئوکنفرانس با معاون بازرگانی داخلی وزارت صمت اظهار کرد: تأمین و توزیع روغن نباتی مورد نیاز شهروندان انجام یافته و برنامه ریزی برای تأمین و توزیع کالاهای اساسی در استان اردبیل صورت پذیرفته است.

وی افزود: با پیگیری‌های مستمر سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل در خصوص تأمین اقلام ضروری و مایحتاج عمومی مردم هیچ‌گونه مشکلی در این رابطه وجود ندارد و نمایندگی‌های که عامل پخش مواد غذایی در سطح استان هستند در حال جذب روغن نباتی مورد نیاز شهروندان هستند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل تشریح کرد: با مصوبه تنظیم بازار استان اردبیل و پیگیری جدی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان در حال حاضر نمایندگی‌های پخش از طریق فروشگاه‌های زنجیره‌ای و اصناف، اقدام به توزیع روغن نباتی می‌کنند.

 

روغن

 

وی با اشاره به رصد و پایش مستمر روند تأمین و توزیع کالاهای اساسی به‌ویژه روغن نباتی در شرایط فعلی، تشریح کرد: رعایت قیمت مصوب روی کالا الزامی بوده و شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف اعم از «عدم عرضه و گرانفروشی» با سامانه تلفنی ۱۲۴ رسیدگی به شکایات و گزارش‌های مردمی در مرکز استان و شهرستان‌های تابعه تماس حاصل کنند.

صادقی گفت: هیچ‌گونه مشکلی در زمینه تأمین مایحتاج عمومی و کالاهای اساسی درسطح استان نداریم.

https://etebarenovin.ir/170470

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *