پنجشنبه، ۲۲ آبان ۹۹ - ۱۱:۴۴ 171415

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: شرکت حدیدمبتکران تولیدکننده کامیون در مرحله نهایی صدور مجوز برای تجاری‌سازی قرار گرفته است.

پایگاه خبری اعتبار نوین (etebarenovin.ir)

رامین صادقی

 

رامین صادقی با اشاره به نشست با معاون وزیر و رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران اظهار کرد: مجموعه تولیدی «حدید مبتکران» که در سفر سال گذشته رئیس جمهور به بهره‌برداری رسید، وارد فاز تجاری‌سازی شده که در این نشست سعی کردیم تا مسایل و مشکلات شرکت حدیدمبتکران را در زمینه زنجیره تامین قطعات مورد بحث و بررسی قرار دهیم.

وی افزود: مقرر شد شرکت ایدرو جلساتی را با قطعه‌سازان داخلی که مرتبط با صنایع خودرویی سنگین است، برگزار کرده و به‌صورت مجزا پیگیر تامین قطعات مورد نیاز برای این شرکت توانمند باشد.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل بیان کرد: اغلب این قطعات تولید داخلی بوده و شرکت حدیدمبتکران علاقمند است تا با استفاده از این قطعات تولید کیفی کامیون را در رده‌های مختلف عهده‌دار شود.

صادقی تصریح کرد: در این دیدار استاندار اردبیل نیز بر رفع موانع و مشکلات حدید مبتکران تاکید کرده و قرار شد در یک ماه آینده شرکت روند عملیاتی را در دستور کار قرار دهد.

وی گفت: امیدواریم با ورود این شرکت به عرصه تولید علاوه بر افزایش توان تولید کامیون‌های مختلف فرصت اشتغال برای جوانان جویای کار در منطقه فراهم آید.

https://etebarenovin.ir/171415

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *