پنجشنبه، ۲۹ آبان ۹۹ - ۰۵:۳۸ 172088

 مدیرکل بنیاد پیشکسوتان دفاع مقدس استان اردبیل گفت: ساخت ۲۰ میلیون واحد مسکونی در سطح کشور در دستور کار مجلس است.

پایگاه خبری اعتبار نوین (etebarenovin.ir)

مسکن

مدیرکل بنیاد پیشکسوتان دفاع مقدس استان اردبیل گفت: در راستای حمایت از ایثارگران، رزمندگان اسلام و جانبازان، اتمام پروژه مسکن ایثار را تا پایان سال آینده را در دستور کار داریم.

فیروز مهدی‌زاده در مراسم افتتاح و کلنگ زنی پروژه‌های بنیاد پیشکسوتان در اردبیل اظهار داشت: در راستای حمایت از ایثارگران، خانواده‌های شهدا، رزمندگان و جانبازان و نیز ارائه خدمات به آنان برنامه‌ریزی‌های لازم از چندین سال گذشته در دستور کار است و به همین منظور درصدد هستیم تا پروژه مسکن ایثار را تا پایان سال آینده به اتمام برسانیم.

وی با اشاره به این که ساخت ۲۰ میلیون واحد مسکونی در سطح کشور در دستور کار مجلس است بیان کرد: در این زمینه برنامه‌ریزی‌های لازم در راستای ارائه مسکن به افراد واجد شرایط از اولویت‌های اساسی ما است و در این زمینه تقدامات و برنامه‌ریزی‌های لازم در این زمینه انجام یافته است.

مدیرکل بنیاد پیشکسوتان دفاع مقدس و مدافعین حرم و امنیت استان اردبیل بیان کرد: هم‌اکنون ۱۳۸ هزار نفر از رزمندگان، ایثارگران و جانبازان در سطح استان مشمول شرایط خانه‌دار شدن هستند که با واریز کردن آورده اولیه مسکن به آنان تحویل داده خواهد شد.

مهدی‌زاده ادامه داد: از سامانه املاک به دلیل ایجاد اعتماد در بین این جامعه ارزشمند استفاده می‌کنیم و در این زمینه تمهیدات و هماهنگی‌های لازم به عمل آمده و حذف دلالی در بازار مسکن از اولویت‌های اساسی است که به دنبال آن هستیم.

وی اظهار کرد: جلوی چند دست فروشی مسکن باید گرفته شود و در این زمینه تمام سعی و اهتمام ما تحویل خانه‌ها در سال آینده به متقاضیان خواهد بود تا بتوانیم کم‌ترین دین خود را در برابر سرمایه‌های انقلاب اسلامی ادا کرده و به اهداف خود در این زمینه جامه عمل بپوشانیم.

https://etebarenovin.ir/172088

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *