چهارشنبه، ۱۲ آذر ۹۹ - ۱۰:۲۲ 173188

اگر مردی قصد ازدواج با شما را داشته باشد، خواسته‌هایتان را به علائق خودش ترجیح می‌دهد و در برنامه ریزی‌هایش برای آینده، نظر و ایده‌های شما را هم جویا می‌شود و معمولا بسیار از خود گذشتگی می‌کند.

پایگاه خبری اعتبار نوین (etebarenovin.ir)

ازدواج

نشانه‌های مردانی که قصد ازدواج دارند چطور معلوم می‌شود؟ بسیاری از دختران به قصد ازدواج وارد رابطه با جنس مخالف می‌شوند. ممکن است شما نیز با مردی به قصد ازدواج آشنا شوید، اما مطمئن نباشید که آیا او هم قصد ازدواج با شما را دارد یا نه. امکان دارد که هم برایتان خوشایند باشد و هم گیج کننده. ممکن است از برخی رفتارهای او بفهمید که واقعا به شما علاقه دارد و قصدش ازدواج است؛ اما بعد رفتار‌هایی را مشاهده ‌کنید که بسیار گیج‌کننده هستند. مردانی که قصد ازدواج با شما را دارند معمولا نشانه‌های مشترکی دارند که در ادامه آن‌ها را ذکر کرده‌ایم تا بتوانید در رابطه با فرد مورد نظر خود تصمیم درستی بگیرید.

چه مردانی قصد ازدواج دارند؟

صداقت دارند

مردی که به دنبال ازدواج با شماست، صداقت دارد. صداقت در زندگی زناشویی آنقدر مهم است که باید به عنوان یکی از معیارهای اصلی در نظرش بگیرید. معمولا مرد‌ان هدف‌ها و برنامه‌هایشان برای آینده را به‌راحتی با کسی در‌میان نمی‌گذارند. اگر شخص مورد نظرتان علاقه‌ی جدی به رابطه با شما نداشته باشد، برنامه‌هایش را پیش شما باز‌گو نمی‌کند. زمانی که این کار را انجام می‌دهد در واقع قصد دارد به شما بفهماند که شما را نیز در آینده خود شریک می‌داند و می‌خواهد آرزوهایش را با شما درمیان بگذارد. همچنین با این کار قصد دارد تا میزان اشتراک در اهداف و سازگاری‌های دو طرف را بسنجد. اگر با شما در مورد برنامه‌های آینده‌اش حرفی نزند یعنی آینده‌ی مشترکی را با شما نمی‌بیند. برای اطلاع بیشتر در زمینه صداقت در زندگی زناشویی کلیک کنید.

می‌خواهند شما را بیشتر بشناسند

دوستی کافی شاپ

چه مردانی قصد ازدواج دارند ؟ آن‌هایی که می‌خواهند شما را بیشتر بشناسند. از دیگر نشانه‌هایی که به شما می‌گوید شخص مورد نظرتان قصد ازدواج با شما را دارد، این است که معمولا به سمت سوال‌هایی عمیق‌تر و شخصی‌تر می‌رود. درواقع می‌خواهد در مورد گذشته‌ی شما و احساسات‌تان بیشتر بداند و شخصیت شما را بشناسد. او در مورد ویژگی‌های خودش هم صحبت می‌کند و آزادانه احساس و افکارش را بیان می‌کند. همین شناخت برای انتخاب همسر مناسب‌تان به شما کمک می‌کند. برای کسب اطلاع بیشتر در زمینه انتخاب همسر کلیک کنید.

علنی کردن رابطه با خانواده

یکی از مهم‌ترین رفتارها این است که شما را به خانواده‌اش معرفی می‌کند. از اهمیت خانواده برای مردان هرچه بگوییم کم است! مردی که چنین کاری می‌کند درواقع ممکن است بخواهد خانواده‌اش را آماده کند تا بعدها به خواستگاری شما بیایند. می‌توانید مطمئن باشید چنین مردی واقعا شما را دوست دارد و به فکر رابطه‌ای جدیست. خانواده جزء مهمی از زندگی مردان است و این موضع بسیار مهمی می‌باشد. برای کسب اطلاع بیشتر از اهمیت خانواده کلیک کنید.

از آینده صحبت می‌کنند

عشق دوست

مردی ‌که اهل زندگی و ازدواج با شما باشد در مورد آینده خود حرف می‌زند و علاوه بر آن شما را نیز در آینده‌ی خود می‌بیند. مثلا به شما می‌گوید که قصد دارد ادامه تحصیل دهد و بعد اضافه می‌کند که با این‌ وجود وقت کافی برای شما خواهد داشت. برای کسب اطلاعات در زمینه مردان ایده آل کلیک کنید.

شما را در اولویت زندگی خود قرار می‌دهد

دوست دختر و پسر

اگر مردی قصد ازدواج با شما را داشته باشد، خواسته‌هایتان را به علائق خودش ترجیح می‌دهد و در برنامه ریزی‌هایش برای آینده، نظر و ایده‌های شما را هم جویا می‌شود و معمولا بسیار از خود گذشتگی می‌کند. چنین مردی قبل از اینکه تصمیمی بگیرد، با شما مشورت کرده و نظرتان را می‌پرسد. برای کسب اطلاع در زمینه مردان مناسب ازدواج کلیک کنید.

 

ممکن است به شما اجازه دهد علائمی را ببینید که وی قصد دارد هر روز با شما ارتباط داشته باشد و این را با عملکردهایش نشان می‌دهد و به موجب آن تعهد خود را نسبت به شما ارائه می‌کند. او معتقد است که حتی در طول زمان‌های سخت که هیچ لذتی ندارد هم باید در کنار شما باشد و واقعا همین کار را می‌کند. ممکن است در مواقع بیماری از شما مراقبت کند یا وقتی به او تلفن می‌زنید و می‌گویید که مشکلی برایتان پیش آمده، سریع خود را می‌رساند و مشکل شما را مشکل خودش می‌داند. با توجه به آن چه که گفته شد افراد نامناسب برای ازدواج را بهتر می‌توانید تشخیص دهید. برای کسب اطلاع بیشتر در زمینه افراد نامناسب برای ازدواج کلیک کنید.

https://etebarenovin.ir/173188

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.