• یکشنبه 26 اردیبهشت 1400 :: 11:17

مدیرعامل بانک کشاورزی گفت:براساس بندب تبصره۱۶قانون بودجه،درسالهای اخیرجریان پایدارتسهیلات قرض الحسنه باهدف اشتغال مددجویان کمیته امدادامام خمینی(ره)ایجاد شده که در نوع خودب سیاراثربخش وکارسازبوده است.

وام قرض الحسنه بانک

 

به گزارش اعتبارنوین به نقل از روابط عمومی و همکاری های بین الملل بانک کشاورزی، روح اله خدارحمی با اعلام مطلب فوق افزود: در سال های ۱۳۹۷و۱۳۹۸ نیز از محل اعتبار طرح توسعه اشتغال در مناطق روستایی و عشایری سهمیه مشخصی برای اشتغال مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) اختصاص یافت و تسهیلات خوبی از این محل پرداخت شد.

وی در تشریح عملکرد بانک کشاورزی در پرداخت تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) یادآور شد: شعب این بانک در سال۱۳۹۹ از محل اعتبارات بند ب تبصره ۱۶ قانون بودجه، تعداد ۱۲هزار و ۹۶۰ فقره تسهیلات قرض الحسنه به مبلغ ۵۷۲۹ میلیارد ریال به مدد جویان معرفی شده از سوی کمیته امداد پرداخت کرده اند.

 

بانک کشاورزی

 

خدارحمی با بیان اینکه از محل اعتبارات ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری مبلغ ۱۰۲۳۰ میلیارد ریال اعتبار در اختیار کمیته امداد قرار گرفته است اضافه کرد: تاپایان فروردین ماه سال جاری تعداد ۲۲هزار و۹۰۳ فقره تسهیلات به مبلغ ۹۳۱۰ میلیارد ریال توسط شعب بانک کشاورزی با نرخ سود ۴ درصد (برای روستاهای مناطق مرزی) و ۶درصد( برای روستاهای مناطق غیر مرزی) پرداخت شده است.

مدیرعامل بانک کشاورزی درباره وضعیت تسهیلات تکلیفی سال جاری اظهارداشت: از ابتدای سال جاری تا کنون بیش از ۶۵ هزار میلیارد ریال سهمیه اعتبارات قرض الحسنه به این بانک ابلاغ شده است که سهم کمیته امداد امام خمینی (ره) از محل این اعتبارات مبلغ ۱۱هزار میلیارد ریال است.

 دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

رفتن به بالا