پنجشنبه، ۲۰ خرداد ۰۰ - ۰۲:۰۰ 184571

سردار خسروی رئیس ستاد مردمی آیت الله رئیسی در شمال غرب کشور با حضور در ستاد مردمی استان اردبیل اظهار کرد: هرکسی که…

پایگاه خبری اعتبار نوین (etebarenovin.ir)

سردار خسروی رئیس ستاد مردمی آیت الله رئیسی در شمال غرب کشور با حضور در ستاد مردمی استان اردبیل اظهار کرد: هرکسی که شهروندایران هست باید در روز ۲۸ خرداد ماه به پای صندوق های رای بیاید و اصلح ترین انتخاب را در این روز رقم بزند.

وی افزود: یقینا تمام اقشار برای سربلندی ایران اسلامی به میدان خواهند آمد و باری دیگر برگ زرینی در تاریخ سیاسی انقلاب اسلامی ایران به ثبت خواهد رسید.

رئیس ستاد مردمی آیت الله رئیسی درشمال غرب عنوان کرد: دولت آیت الله رئیسی دولتی جوان و انقلابی خواهد بود که با گرفتن زمام امور به دستت سبب گره گشایی بسیاری از مشکلات خواهد شد.

مشارکت حداکثری اولین اولویت انتخابات پیش روی است

مهدی عالم راثی رییس ستاد مردمی آیت الله رئیسی در استان اردبیل اظهار کرد: مردم باید برنامه‌ها و بیانات داوطلبین را با آرمان‌های انقلاب اسلامی، منویات حضرت امام راحل و فرمایشات مقام معظم رهبری تطبیق دهند و ببینند تا چه حدی برنامه‌های یک داوطلب با موارد مذکور مطابقت دارد و این موضوع کمک بسزایی را در انتخاب دارد.

وی افزود: مشارکت حداکثری اولین اولویت انتخابات پیش روی است زیرا که مشارکت حداکثری سبب عزت و سربلندی ملت ایران و ناامیدی دشمنان خواهد شد.

رئیس ستاد مردمی آیت الله رئیسی در استان اردبیل با اشاره مشارکت گسترده عشایر استان در این ستاد گفت: عشایر محترم مغان یکدست و هم صدا در این ستاد حضور دارند و با برپایی نماد عشایری یعنی آلاچیق در این ستاد حمایت خود را از آیت الله رئیسی اعلام کرده اند.

حجت الاسلام علی پور در نشست با سردار خسروی رییس ستاد مردمی پهنه شمالغرب آیت الله رئیسی که در ستاد مردمی استان اردبیل برگزار شد، اظهار کرد: با عنایت به سوابق و کارنامه کاندیدای ریاست جمهوری می توان دریافت که آیت الله رئیسی اصلح ترین انتخاب در انتخابات ۲۸ خرداد ماه است.

رئیس ستاد مردمی دانشگاهیان آیت الله رئیسی در استان افزود: اکنون کاندیدای طرف مقابل آیت الله رئیسی فقط با دروغ، تهمت و آبروریزی پیش می روند و در کارنامه خود هیچ کار مثبتی ندارند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به مشارکت چشمگیر روحانیون در تبلیغ آیت الله رئیسی اشاره کرد و گفت: روحانیون با حضور همگانی خود
در صحنه از کاندیدای اصلح انتخابات پیش روی یعنی آیت الله رئیسی حمایت می کنند.

سردار خسروی طی این مراسم حکم ریاست ستاد مردمی آیت الله رئیسی در استان اردبیل را با امضا دکتر حمید آخشته رئیس ستاد مردمی آیت الله رئیسی در کشور به مهدی عالم راثی اعطا کرد.

https://etebarenovin.ir/184571

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.