• پنج‌شنبه 18 فروردین 1401 :: 12:31

استاندار اردبیل گفت: در راستای تقویت ظرفیت‌های صنعتی و کشاورزی در شهرستان‌ها، پیگیری توسعه ناحیه صنعتی روح‌کندی در شهرستان بیله‌سوار ضروری است.

سید حامد عاملی

ضرورت توسعه ناحیه صنعتی روح‌کندی در بیله‌سوار


سیدحامد عاملی در نشست تدوین نهایی و هماهنگی اجرای برنامه پیشرفت شهرستان بیله‌سوار اظهار کرد: تقویت ظرفیت‌های صنعتی و کشاورزی در شهرستان‌ها دارای اهمیت بوده و در این راستا پیگیری توسعه ناحیه صنعتی روح‌کندی در شهرستان بیله‌سوار ضروری است.

وی افزود: در برنامه پیشرفت استان اردبیل به ظرفیت‌های شهرستان‌ها در زمینه‌های مختلف توجه شده و تلاش می‌شود با اجرای پروژه‌های دارای اولویت، زمینه توسعه شهرستان و رفع نیازمندی مردم فراهم گردد.

استاندار اردبیل ادامه داد: هماهنگی فرمانداری‌ها با دستگاه‌های اجرایی برای هم‌فکری در راستای تأمین اعتبارات مورد نیاز از محل‌های مختلف ضروری بوده و در صورت اعلام نیاز به اعتبار ملی برای تکمیل پروژه‌ها، پیگیری‌های لازم صورت می‌پذیرد.

ضرورت توجه به ظرفیت مرزی شهرستان بیله‌سوار

عاملی بیان کرد: با توجه به برخی مشکلات شهرستان بیله‌سوار از جمله مشکل آب‌رسانی، برای تأمین اعتبار و کاهش این مشکلات برنامه‌ریزی می‌شود.

وی تصریح کرد: با توجه به ظرفیت مرزی شهرستان بیله‌سوار، اجرای فضاهای گردشگری با محوریت بازارچه صنایع دستی از جمله برنامه‌های قابل اجرا در این منطقه بوده که برنامه‌ریزی در این زمینه لازم است.

استاندار اردبیل گفت: زراعت در زمینه گیاهان دارویی و راه‌اندازی واحدهای صنایع تبدیلی گیاهان دارویی در شهرستان بیله‌سوار از دیگر برنامه‌هایی است که این شهرستان ظرفیت‌های آن را دارد و باید اجرایی شود.

گفتنی است؛ نشست‌های ویژه پیشرفت با محوریت برنامه‌ریزی و هماهنگی دستگاه‌های اجرایی و فرمانداران جهت اجرای برنامه‌های عملیاتی سال ۱۴۰۱ به طور خاص برای هر شهرستان استان اردبیل در حال برگزاری بوده و محتوای برنامه پیشرفت با استناد به برنامه دستگاه‌های اجرایی، اولویت‌های فرمانداری‌ها، مصوبات سفر و احصای میدانی مسائل تدوین شده است.


ساخت پروژه پل

ضرورت توسعه ناحیه صنعتی روح‌کندی در بیله‌سواردیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

رفتن به بالا