• دوشنبه 16 اسفند 1400 :: 12:22

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اردبیل گفت: تاکنون از محل تسهیلات بند الف تبصره۱۸، بیش از ۴۲۸ طرح جهت اخذ تسهیلات به بانک‌های عامل معرفی شده است.

وام قرض الحسنه بانک

معرفی ۴۲۸ طرح اقتصادی در اردبیل به بانک‌های عامل


یاسر عبداللهی در جلسه کمیته استانی اجرای دستورالعمل بند الف تبصره ۱۸ قانون بودجه اظهار کرد: تاکنون از محل تسهیلات بند الف تبصره ۱۸، بیش از ۴۲۸ طرح جهت اخذ تسهیلات به بانک‌های عامل معرفی شده است که این طرح‌های تولیدی و اقتصادی بر حسب اولویت توسط دستگاه‌های اجرایی مختلف بررسی و احصا و در نهایت به بانک مورد نظر معرفی شده‌اند.

وی با بیان اینکه لیست طرح‌های اولویت‌دار دستگاه‌های اجرایی استان جهت بهره‌مندی از تسهیلات تبصره ۱۸ تا پایان سال ارایه شده است، افزود: تمامی طرح‌ها در کمیته استانی بررسی و تصویب شده و طرح‌هایی که قابلیت اجرایی دارند به بانک‌ها معرفی می‌شوند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اردبیل تصریح کرد: طبق آمار بانک‌های عامل تاکنون برای طرح‌های ارایه شده ۸۰۰ میلیارد تومان پرداخت شده و طرح‌های باقی مانده نیز در حال بررسی و عقد قرارداد و نیز در مرحله نهایی پرداخت قرار دارند.

وی اضافه کرد: در تسهیلات این طرح‌ها، سهم مشارکت ۱.۵ برابری بانک‌ها نیز تا حدودی مشخص شده و باید تا حصول نتیجه نهایی این موارد پیگیری شود.

گفتنی است؛ در این جلسه مدیرکل امور اقتصاد و دارایی و نمایندگان سایر دستگاه‌های اجرایی حاضر در جلسه اقدامات خود را تشریح کردند.


وام قرض الحسنه بانک

معرفی ۴۲۸ طرح اقتصادی در اردبیل به بانک‌های عاملدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

رفتن به بالا