• دوشنبه 02 اسفند 1400 :: 07:29

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل با اشاره به نقش مهم و راهبردی آموزش در افزایش دانش و مهارت، از برگزاری دوره‌های آموزشی رایگان برای واحدهای تولیدی استان خبر داد.

منطقه صنعتی

برگزاری دوره آموزشی برای شاغلین واحدهای تولیدی اردبیل


محمد اهلی در جلسه کارگروه آموزش شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل اظهار کرد: به منظور افزایش دانش و بهره‌وری، شرکت شهرک‌های صنعتی نگاه ویژه‌ای به بحث آموزش شاغلین واحدهای تولیدی دارد که به همین منظور، نیازهای سالیانه واحدهای تولیدی احصاء و نسبت به برگزاری این دوره‌ها اقدام می‌شود.

وی افزود: بر این مبنا، از ابتدای سال جاری تاکنون برای بیش از ۱۵۰۰ نفر از واحدهای تولیدی آموزش‌های کاربردی ارائه شده که این آموزش ها در قالب ۶۳ دوره آموزشی بوده است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل این دوره‌های آموزشی را با سرفصل‌های متنوع در زمینه ارتقاء مهارت شاغلین، موضوعات مدیریتی و منابع انسانی، توسعه بازار و کارآفرینی برشمرد که برای همه واحدهای تولیدی داخل و خارج از شهرک‌های صنعتی ارائه می‌شود.

وی تصریح کرد: شرکت شهرک‌های صنعتی این آمادگی را دارد تا به نیازهای آموزشی واحدهای تولیدی رسیدگی و این دوره‌ها را در همان محل واحدهای تولیدی برگزار کند.

اهلی گفت: امیدواریم تا با اقدامات مناسب و فرهنگ‌سازی‌های لازم، مقوله آموزش در میان صنعتگران نهادینه شود تا واحدهای صنعتی با افزایش دانش و تکنولوژی بتوانند کیفیت تولید و کارایی کارکنان خود را ارتقاء دهند تا شاهد رونق بیش از پیش تولید و صنعت استان باشیم.


کارخانه شهرک صنعتی

برگزاری دوره آموزشی برای شاغلین واحدهای تولیدی اردبیلدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

رفتن به بالا