• سه‌شنبه 03 اسفند 1400 :: 08:39

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان اردبیل گفت: تنها 20 درصد مشترکان خانگی و تجاری استان اردبیل پرمصرف هستند.

20 درصد مشترکان برق اردبیل پرمصرف هستند

20 درصد مشترکان برق اردبیل پرمصرف هستند


حسین قدیمی در جلسه بررسی آخرین وضعیت مصرف برق در استان اردبیل اظهار کرد: افزایش تعرفه برق برای همه مشترکان اعمال نخواهد شد و تنها مشترکانی که مصرف نامتعارف دارند، شامل این تعرفه جدید خواهند شد.

وی تصریح کرد: تنها 20 درصد مشترکان استان اردبیل در بخش خانگی و تجاری الگوی مصرف را رعایت نمی‌کنند و در صورت تداوم این وضعیت مشمول افزایش تعرفه خواهند شد.

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان اردبیل گفت: از اول بهمن ماه قرار است تعرفه جدید برای مشترکان اعمال شود که قطعا 80 درصد مشترکان با افزایش تعرفه برق روبه‌رو نخواهند شد.

قدیمی افزود: الگوی مصرف در هر ماه برای مشترکان 200 کیلووات در نظر گرفته شده و بیشتر از این میزان مشمول جریمه خواهند شد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطر نشان کرد: مشترکانی که تا 300 کیلووات مصرف برق داشته باشند تا 1.5 برابر، 400 کیلووات تا 2.5 برابر و بیشتر از 400 کیلووات تا 3.5 برابر در قالب افزایش تعرفه و اخطار روبه‌رو خواهند شد.

قدیمی اضافه کرد: همشهریان برای اطلاع از وضعیت مصرف برق خود می‌توانند به اپلیکیشن برق من مراجعه کرده و با وارد کردن شماره اشتراک خود میزان مصرف و اطلاعات دقیق را در این زمینه کسب کنند.

وی بیان کرد: تمام تلاش ما بر این است تا خدمات مناسبی را در حوزه صنعت نیز به واحدهای صنعتی ارائه کنیم که هم اکنون با تلاش و پیگیری استاندار اردبیل و از محل اعتبارات سفر رئیس جمهور احداث 2 پست 230 کیلوولت در شهرک‌های صنعتی در حال انجام است.


کنتور برق

20 درصد مشترکان برق اردبیل پرمصرف هستنددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

رفتن به بالا