• یکشنبه 24 بهمن 1400 :: 07:47

نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به این که ۱۷ برابر سال‌های گذشته برای طرح‌های عمرانی جنوب استان اختصاص اعتبارات انجام یافته انتظار می‌رود اجرای پروژه‌ها با روند مناسبی ادامه پیدا کند.

افزایش اعتبار برای طرح‌های عمرانی جنوب اردبیل

افزایش اعتبار برای طرح‌های عمرانی جنوب اردبیل


سیدغنی نظری‌خانقاه اظهار داشت: بررسی بودجه 1401 را در کمیسیون تلفیق مورد بررسی قرار داده و در راستای تصویب نهایی لایحه در کمیسیون تلفیق پیشنهادات خود را ارائه می‌دهیم تا زمانی که تا زمانی که در اسفندماه این لایحه وارد صحن علنی شد بتوانیم پیشنهادات خود را ارائه داده و عملیات اجرایی را از سال آینده آغاز کنیم.

وی بیان کرد: با توجه به این که نمایندگان مجلس مخالف ارز ترجیحی بودند به همین منظور این ارز برای تامین کالاهای اساسی تخصیص خواهد یافت تا بتوانیم از آثار تورمی و خسارت‌زای حذف ارز ترجیحی جلوگیری کنیم که این موضوع در حال حاضر به عنوان اولویت اساسی و مهم مطرح است.

نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اجرای پروژه‌های شهرستان خلخال نیز گفت: پروژه فاضلاب خلخال دارای ردیف اعتبار ملی بود که بعد از چندین سال این اعتبار حذف شد و 4 میلیارد تومان اعتبار برای توسعه فاضلاب خلخال در محلات مختلف اختصاص یافت و از طرفی 108 میلیارد تومان فاینانس بانکی برای پروژه پایاب سد کوثر درخواست کردیم که 50 میلیارد تومان آن عملی شده است.

نظری‌خانقاه اظهار کرد: اختصاص اعتبارات مناسب و کامل برای اجرای پروژه‌ها راهسازی و برق و عمرانی نیز در صورتی که به صورت کامل باشد زمینه تحقق اهداف مورد نظر در این زمینه را رقم خواهد شد و با توجه به این که 17 برابر سال‌های گذشته برای طرح‌های عمرانی جنوب استان اختصاص اعتبارات انجام یافته انتظار می‌رود اجرای پروژه‌ها با روند مناسبی ادامه پیدا کند.

وی تصریح کرد: اقدامات قابل توجهی در حوزه بهداشت و درمان نیز انجام یافته و برای اجرای پروژه‌های عمرانی برنامه‌های خوبی انجام یافته است که درصدد هستیم برای عمران و آبادانی روستاها اقدامات مناسبی انجام یافته و به تمامی اهداف خود در این زمینه جامه عمل بپوشانیم که این موضوع به نوبه خود حائز اهمیت و اساسی است.

نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در راستای تامین حق‌آبه جنوب استان نیز انتظار داریم آب پایدار از ارس تامین می‌شود تا بتوانیم دغدغه کشاورزان و مردم منطقه را از این حیث برطرف کنیم.

وی اظهار کرد: از دیگر برنامه‌هایی که مجلس در دستور کار قرار داده می‌توان به بحث و تبادل نظر در خصوص بودجه مورد نیاز دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی، میزان مالیات بر حقوق اساتید، همسان‌سازی حقوق کارکنان و بازنشستگان و رفع مشکلات دانشگاه‌های استان اردبیل اشاره کرد.


پروژه عمرانی

افزایش اعتبار برای طرح‌های عمرانی جنوب اردبیلدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

رفتن به بالا