• یکشنبه 17 بهمن 1400 :: 11:05

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل گفت: همزمان با دهه فجر در استان اردبیل بیش از ۴۰۰ طرح و پروژه عمرانی افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

داود شایقی:افتتاح ۴۰۰ پروژه عمرانی در اردبیل همزمان با دهه فجر

افتتاح ۴۰۰ پروژه عمرانی در اردبیل همزمان با دهه فجر


داود شایقی اظهار کرد: این پروژه‌ها از محل منابع ملی، استانی، سفر ریاست جمهوری و … است که در شهرستان‌های مختلف استان به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با اشاره به اینکه اغلب این پروژه‌ها خدماتی و با اعتبارات مصوب بهره‌برداری می‌شود، خاطرنشان کرد: پروژه‌ها و طرح‌های عمرانی در مرکز استان با حضور استاندار و در شهرستان‌ها با حضور فرمانداران افتتاح می‌شود.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل اعتبار صرف شده برای این ۴۰۰ پروژه را یادآور شد و بیان کرد: این طرح‌ها و پروژه‌های مهم اقتصادی با هزینه بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان در سطح استان به بهره برداری می‌رسد.

شایقی خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را عبادت دانست و تصریح کرد: مردم به عنوان ولی نعمتان نظام برای پشتیبانی و دفاع از آن تا پای جان ایستاده و شهدای عزتمندی را تقدیم کردند و امروز برای ما کارگزاران نظام خدمت به این قشر شریف عبادت محسوب می‌شود.

اولویت اصلی در افتتاح پروژه‌های اردبیل طرح‌های اشتغال‌زاست

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل گفت: اولویت اصلی ما در افتتاح و بهره‌برداری از پروژه‌ها طرح‌های دارای اشتغالزایی است.

‌داود شایقی اظهار کرد: تمام تلاش دولت در استان‌ها رونق اشتغال و کاهش آمار بیکاری است.

وی خاطرنشان کرد: تحول در حوزه اشتغال و اقتصاد استان در گرو حمایت از طرح‌های بزرگ تولیدی و واحدهای صنعتی است تا بتوانیم سیمای اشتغال استان را متحول کنیم.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل با اشاره به اینکه کاهش آمار بیکاری باید با برنامه‌ریزی‌های مدون انجام شود، گفت: ۴۰۰ طرح و پروژه مهم اقتصادی با ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان در دهه فجر در اردبیل افتتاح می‌شود که بخش عظیمی از این پروژه‌ها به ارتقای اشتغال در استان منجر خواهد شد.

شایقی اضافه کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی باید با اتحاد و همدلی تنها با یک هدف واحد در مسیر اعتلای استان قدم بردارند چرا که مطالبه و دغدغه اصلی مردم از مسئولان بحث کارآمدی و نتیجه اقدامات است که تأمین نیازها برای نسل امروزی و آینده باید مدنظر قرار گیرد.


پروژه عمرانی

افتتاح ۴۰۰ پروژه عمرانی در اردبیل همزمان با دهه فجردیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

رفتن به بالا