• یکشنبه 24 بهمن 1400 :: 11:24

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: تمامی محورهای مواصلاتی استان اردبیل از ردیف ملی اعتبارات و ماده ۲۳ برخوردار شده‌اند.

محبوب حیدری:برخورداری تمامی راه‌های اردبیل از ردیف ملی بودجه

برخورداری تمامی راه‌های اردبیل از ردیف ملی بودجه


محبوب حیدری اظهار کرد: تمام محورهای مواصلاتی استان اردبیل از ردیف ملی اعتبارات و ماده ۲۳ برخوردار شده‌اند.

وی افزود: اکثر راه‌های شریانی استان اردبیل پیش از این، ردیف ملی داشت اما برای ۲ محور مشکل ماده ۲۳ داشتیم که با تلاش شبانه‌روزی و پیگیری‌های لازم این امر تحقق یافت.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل تصریح کرد: علی‌رغم اینکه محور سه راهی صحرا به رضی- گرمی- بیله‌سوار در مرحله اجرا بود و در پیوست بودجه عنوان شده بود، اما ماده ۲۳ نداشت که با پیگیری‌های انجام شده، برای سال آینده ماده ۲۳ این پروژه نیز اخذ شد.

وی تشریح کرد: محور سربند به مشگین‌شهر نیز در پیوست بودجه ذکر شده بود اما ماده ۲۳ نداشت که امسال با تکمیل مطالعات امکان‌سنجی و به‌روزرسانی مطالعات پدافند غیرعامل و زیست محیطی، مقرر شد تا این پروژه‌ها نیز از ماده‌ ۲۳ بهره‌مند شوند.

حیدری با قدردانی از تلاش مسوولان استان در اخذ ماده ۲۳ برای این ۲ محور مواصلاتی استان بیان کرد: با احتساب دریافت مجوز ماده ۲۳ برای این ۲ پروژه راهسازی، در حال حاضر تمامی محورهای شریانی استان هم دارای پیوست، هم ردیف ملی در تأمین اعتبارات و هم مجوز ماده ۲۳ هستند.

وی گفت: پروژه‌های عمرانی زمانی م‌توانند از ردیف اعتباری ملی بهره‌مند شوند که ماده ۲۳ داشته باشند تا سازمان برنامه و بودجه، تأمین اعتبارات آنها را عهده‌دار شود و در کنار آن، مجلس نیز در پیوست بودجه عناوین آنها را ذکر کرده و اعتبارات پروژه لحاظ شود.


غلتک راهسازی

برخورداری تمامی راه‌های اردبیل از ردیف ملی بودجهدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به بالا