• شنبه 09 بهمن 1400 :: 12:55

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل گفت: طرح‌های پژوهشی مصوب در استان براساس نیازها و اولویت‌های توسعه‌ای تدوین و برای اجرا در اختیار دستگاه‌ها و نهادها قرار می‌گیرد.

داود شایقی: تدوین طرح‌های پژوهشی بر اساس اولویت‌های توسعه‌ای در اردبیل

تدوین طرح‌های پژوهشی بر اساس اولویت‌های توسعه‌ای در اردبیل


داود شایقی در جلسه کارگروه آموزش، پژوهش و فناوری استان اردبیل که در سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل برگزار شد، اظهار کرد: همه ساله در پذیرش درخواست‌ها و عناوین طرح‌های پژوهشی سعی می‌شود در قالب جلسات تخصصی و کارشناسی موضوعات پژوهشی مورد نیاز استان از سوی دستگاه‌های اجرایی که اعتبارات سالانه پژوهشی در استان دارند، انتخاب و برای عملیاتی شدن این طرح‌ها منابع مورد نیاز نیز تأمین شود.

وی از همکاری خوب دستگاه‌های اجرایی در تهیه و تدوین این طرح‌های پژوهشی و مطالعاتی قدردانی و خاطرنشان کرد: بخش عظیمی از طرح‌های پژوهشی و تحقیقاتی در سال‌های گذشته به نتیجه رسیده و تعدادی نیز در حال اجراست.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل افزود: قطعاً این طرح‌ها با داشتن ویژگی‌های خاص و منحصربفرد باید گره گشای مشکلات استان در حوزه‌های مختلف در عمل و اجرا باشند تا ما بتوانیم خروجی مطلوبی را از این فعالیت‌ها شاهد باشیم.

شایقی ادامه داد: در سایه این طرح‌ها فعالیت‌های ثمربخشی در استان در حوزه‌های مختلف شروع شده و یا در مرحله اجراست که قطعاً با تاکید معاون استاندار اردبیل دامنه این اقدامات مؤثر و راهگشا بیشتر ملموس خواهد بود.

وی تصریح کرد: برای سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل در مجموع ۱۲۲ عنوان طرح مطالعاتی و پژوهشی ارسال شده بود که در نهایت از این تعداد برای ۷۷ عنوان پروپزال تحقیقاتی ارسال شد که در مجموع از این تعداد ۲۶ طرح تحقیقاتی و مطالعاتی مصوب شد تا در سالجاری با تأمین اعتبار مورد نیاز اجرایی و عملیاتی شود.


کتابخانه

تدوین طرح‌های پژوهشی بر اساس اولویت‌های توسعه‌ای در اردبیلدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

رفتن به بالا