• شنبه 09 بهمن 1400 :: 12:55

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل گفت: طرح‌های پژوهشی مصوب در استان براساس نیازها و اولویت‌های توسعه‌ای تدوین و برای اجرا در اختیار دستگاه‌ها و نهادها قرار می‌گیرد.

داود شایقی: تدوین طرح‌های پژوهشی بر اساس اولویت‌های توسعه‌ای در اردبیل

تدوین طرح‌های پژوهشی بر اساس اولویت‌های توسعه‌ای در اردبیل


داود شایقی در جلسه کارگروه آموزش، پژوهش و فناوری استان اردبیل که در سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل برگزار شد، اظهار کرد: همه ساله در پذیرش درخواست‌ها و عناوین طرح‌های پژوهشی سعی می‌شود در قالب جلسات تخصصی و کارشناسی موضوعات پژوهشی مورد نیاز استان از سوی دستگاه‌های اجرایی که اعتبارات سالانه پژوهشی در استان دارند، انتخاب و برای عملیاتی شدن این طرح‌ها منابع مورد نیاز نیز تأمین شود.

وی از همکاری خوب دستگاه‌های اجرایی در تهیه و تدوین این طرح‌های پژوهشی و مطالعاتی قدردانی و خاطرنشان کرد: بخش عظیمی از طرح‌های پژوهشی و تحقیقاتی در سال‌های گذشته به نتیجه رسیده و تعدادی نیز در حال اجراست.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل افزود: قطعاً این طرح‌ها با داشتن ویژگی‌های خاص و منحصربفرد باید گره گشای مشکلات استان در حوزه‌های مختلف در عمل و اجرا باشند تا ما بتوانیم خروجی مطلوبی را از این فعالیت‌ها شاهد باشیم.

شایقی ادامه داد: در سایه این طرح‌ها فعالیت‌های ثمربخشی در استان در حوزه‌های مختلف شروع شده و یا در مرحله اجراست که قطعاً با تاکید معاون استاندار اردبیل دامنه این اقدامات مؤثر و راهگشا بیشتر ملموس خواهد بود.

وی تصریح کرد: برای سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل در مجموع ۱۲۲ عنوان طرح مطالعاتی و پژوهشی ارسال شده بود که در نهایت از این تعداد برای ۷۷ عنوان پروپزال تحقیقاتی ارسال شد که در مجموع از این تعداد ۲۶ طرح تحقیقاتی و مطالعاتی مصوب شد تا در سالجاری با تأمین اعتبار مورد نیاز اجرایی و عملیاتی شود.


کتابخانه

تدوین طرح‌های پژوهشی بر اساس اولویت‌های توسعه‌ای در اردبیلدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

رفتن به بالا