• یکشنبه 11 مهر 1400 :: 06:43

ابراهیم پور، رئیس پارک علم و فناوری اردبیل بر ضرورت توسعه گردشگری سلامت محور تاکید کرد و گفت: پیوست فناورانه در طرح‌های توسعه بخش گردشگری تحول و تحرک جدی را در این بخش به همراه خواهد داشت.

سلامت

حبیب ابراهیم‌پور با اشاره به برگزاری همایش های مختلف در حوزه فناورانه اظهار کرد: در برگزاری همایش و کنفرانس‌ها نباید صرفا به ارائه مقالات و طرح مباحث تکراری روی بیاوریم بلکه بهتر است از جنبه‌های فناورانه و نگاه نو و خلاقانه جوانان در توسعه بخش‌های گردشگری، کشاورزی و صنعتی نیز استفاده کرده و به تولید ثروت در استان کمک کرد.

وی تصریح کرد: سه سال است که ارتباط مستمر و هماهنگی را با دانشگاه محقق اردبیلی برقرار کردیم تا در برگزاری کنفرانس‌ها و همایش‌ها در حوزه‌های مختلف پیوست فناورانه را مورد توجه قرار دهند تا توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق‌محور را شاهد باشیم.

رئیس پارک علم و فناوری اردبیل گفت: پارک علم و فناورانه از این اقدام و فعالیت‌های مشترک حمایت می کند و علاقمند است در بخش گردشگری نیز با توجه به توانمندی های استان هم در گردشگری سلامت‌محور و هم گردشگری تاریخی، فرهنگی و طبیعی به افزایش حضور گردشگران داخلی و خارجی کمک کرده و به رونق کسب و کارها و تولید ثروت نیز کمک کند.

ابراهیم‌پور افزود: با حمایتی که استاندار اردبیل از پارک علم و فناوری داشته، اقدامات مؤثری را در سال‌های اخیر انجام دادیم و همچنان چشم انتظار تحول در نظام فناوری های نوین هستیم.

وی از تأمین زمین برای احداث پارک علم و فناوری اردبیل و حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان خبر داد و افزود: استاندار جدید اردبیل نیز حامی جوانان خلاق و خوش‌فکر در این مجموعه خواهد بود تا بیش از هر زمان دیگر بتوانیم هم در بخش صنعت و هم کشاورزی و گردشگری با پیوست فناورانه کارهای ارزشمندی را برای توسعه پایدار و متوازن استان انجام دهیمدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

رفتن به بالا