• یکشنبه 11 مهر 1400 :: 06:13

استاندار اردبیل گفت: باید از ظرفیت استان در ابعاد صنعتی، کشاورزی و گردشگری در مسیر ایجاد تحول بیشتر استفاده کرد چرا که استان امروز بیش از هر زمان دیگر به توسعه متوازن نیاز دارد.

اندیشه و افکار توسعه

سید حامد عاملی با بیان اینکه تلاش خواهیم کرد تا در کنار رونق تولید، از واحدهای تولیدی و صنعتی راکد حمایت کنیم تا به چرخه تولید بازگردند، اظهار کرد: اردبیل از نظر شاخص توسعه اقتصادی و صنعتی از متوسط کشور پایین‌تر است و برای جبران این خلأ باید تمام توان و ظرفیت‌ها را به کار گرفت تا به دور از هرگونه تنش و حاشیه زمینه تحول در مسیر اقتصادی و اشتغال بیکاران فراهم آید.

استاندار اردبیل گفت: در دوره جدید مسئولیت سعی خواهیم کرد به دور از حواشی، اصل خواسته و مطالبه مردم را در گره‌گشایی مشکلات معیشتی، اقتصادی و اشتغال برطرف کرده و به رضایتمندی بیشتر مردم کمک کنیم.

عاملی افزود: باید از ظرفیت استان در ابعاد صنعتی، کشاورزی و گردشگری در مسیر ایجاد تحول بیشتر استفاده کرد چرا که اردبیل امروز بیش از هر زمان دیگر به توسعه متوازن برای رسیدن به تحول اقتصادی و اشتغال نیاز دارد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطر نشان کرد: در کنار تولید عزت و عظمت برای مردم، سعی خواهیم کرد تا تولید ثروت و بهبود شرایط اقتصادی و معیشتی را نیز به عنوان اولویت اصلی مد نظر قرار دهیم که در این باب با آشنایی به ظرفیت‌های شهرک‌ها و نواحی صنعتی، منطقه ویژه اقتصادی و در آینده توسعه منطقه آزاد تجاری تلاش بر تقویت حضور سرمایه‌گذاران و کارآفرینان خواهد بود.

استاندار اردبیل اضافه کرد: تکمیل راه آهن اردبیل و اتصال آن به شمال استان در کنار سایر زیرساخت‌ها هدف‌گذاری اصلی ما در دوره جدید مدیریت استان خواهد بود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

رفتن به بالا