• یکشنبه 10 بهمن 1400 :: 10:59

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل گفت: براساس تکالیف قانون بودجه سال ۱۴۰۰ کل کشور تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگران اجرایی می‌شود.

داود شایقی: خبر خوش برای ایثارگران اردبیلی

خبر خوش برای ایثارگران اردبیلی


داود شایقی اظهار کرد: این تبدیل وضعیت از طریق سامانه کارمند ایران در دستگاه‌های اجرایی استان انجام خواهد شد.

وی افزود: بعد از ثبت اطلاعات اقدامات لازم به منظور تبدیل وضع استخدامی آنان و صدور شماره مستخدم برای واجدین شرایط صورت می‌گیرد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل با اشاره به اینکه بررسی اطلاعات و صدور شماره مستخدم مشمولین شاغل در واحدهای استانی توسط سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان انجام می‌شود، تصریح کرد: ثبت و بروزرسانی اطلاعات کارکنان نظام اداری در سامانه پاکنا الزامی است.

شایقی ادامه داد: همانگونه که اطلاعات نیروهای رسمی، پیمانی و قراردادی باید در سامانه پاکنا ثبت شود، دستگاه‌های اجرایی مکلف شده‌اند اطلاعات نیروهای شرکتی، طرحی، ساعتی، حق التدریس و امریه را در پایگاه اطلاعاتی تعریف شده در زیر سامانه پاکنا ثبت و بروزرسانی کنند.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل افزود: در این رابطه و به منظور تبیین موضوع و رفع ابهامات کاربران دستگاه‌های اجرایی استان جلسه وبینار آموزشی با همراهی مدیران سازمان اداری و استخدامی کشور توسط این سازمان برگزار شده است.

شایقی گفت: مبنای هرگونه اقدامات اداری و تصمیم گیری اعم از تبدیل وضع، صدور شماره مستخدم و یا پرداخت حقوق و مزایا مبتنی بر آمار و اطلاعات ثبت شده در سامانه‌های مذکور خواهد بود.


آزمون استخدام

خبر خوش برای ایثارگران اردبیلیدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

رفتن به بالا