• چهارشنبه 28 مهر 1400 :: 11:45

مدیرعامل شرکت گاز اردبیل از بهره‌مندی یک هزار و ۵۷۱ واحد صنعتی عمده و جزء از گاز طبیعی خبر داد.

نفت و گاز

سردار اسماعیلی با اشاره به جایگزینی گاز طبیعی با سوخت فسیلی در واحدهای صنعتی اظهار داشت: استان اردبیل به لحاظ وجود شهرکهای صنعتی و صنایع تبدیلی گسترده در جایگزینی گاز طبیعی با سوختهای فسیلی عملکرد مناسبی داشته و در این رابطه شرکت گاز استان اردبیل تا بحال به یک هزار و ۵۷۱ واحد صنعتی عمده و جزء گازرسانی کرده و خدمات ارائه می‌دهد.

وی در رابطه با ایجاد زیرساخت‌های گازرسانی در شهرکهای صنعتی نیز به اقدامات گسترده شرکت در خصوص گازرسانی به محورهای صنعتی اشاره کرد و گفت: در سطح استان یک هزار و ۵۷۱ واحد صنعتی از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند هستند که از این تعداد یک هزار و ۳۱۴ واحد صنعتی به عنوان مصرف کننده جزء و ۲۵۷ واحد صنعتی نیز به عنوان مصرف کننده عمده می‌باشند.

اسماعیلی جایگزینی گاز طبیعی با سوختهای فسیلی را در صنعت حمل و نقل را از مهمترین رویکردهای شرکت گاز استان برشمرد و گفت: در حال حاضر در سطح استان اردبیل تعداد ۶۹ جایگاه CNG وجود دارد که مشغول خدمت رسانی به هموطنان گرامی می‌باشد.

مدیرعامل شرکت گاز اردبیل بیان کرد: تمام سعی و تلاش ما بهره‌مندی تمامی واحدهای صنعتی از گاز طبیعی است تا حد امکان مشکلات خود را برطرف کنند که این مسئله به عنوان اولویت اساسی و مهم مطرح است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

رفتن به بالا