• پنج‌شنبه 13 آبان 1400 :: 10:50

استاندار اردبیل گفت: یکی از اولویت‌های مهم ما اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام و راه‌اندازی واحدهای راکد است که نیازمند توجه جدی و ویژه در این زمینه هستیم.

سید حامد عاملی

 

سیدحامد عاملی با تشریح برنامه‌هایش در استان اردبیل اظهار داشت: پیگیری شبانه‌روز تمام موانع تولید در استان اردبیل به عنوان اولویت اساسی و مهم وجود دارد که امیدواریم با تلاش‌های به عمل آمده دغدغه و مشکلات تولیدکنندگان را برطرف‌سازی کنیم.

وی بیان کرد: انتظار داریم تولیدکنندگان در راستای‌ اشتغال‌زایی و پیشرفت کشورمان گام بردارند، چرا که امروز باید برای رونق تولید و رفع معضل بیکاری در جامعه همه ارگان‌های ذی‌ربط و تولیدکنندگان دست به دست هم دهند .

استاندار اردبیل گفت: با توجه به این که تولیدکنندگان و سرمایه‌گذاران با مشکلات اساسی مواجه هستند و برخی مشکلات ناشی از تولید ضربه‌های اساسی ایجاد می‌کند که بانک‌ها و مسئولان ذی‌ربط در این زمینه باید اهتمام بورزند.

عاملی ادامه داد: اولویت اساسی و مهم ما رونق تولید و کمک به توسعه اشتغال است که نیاز است تا مدیران ارگان‌ها و دستگاه‌های مربوطه برای رفع مشکلات تولیدکنندگان همکاری‌های لازم را داشته باشند و با قرارگیری در جریان مشکلات طرح‌های سازنده‌ای را ارائه دهند.

وی تصریح کرد: یکی از اولویت‌های مهم ما اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام و راه‌اندازی واحدهای راکد است که نیازمند توجه جدی و ویژه در این زمینه هستیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *