• سه‌شنبه 18 آبان 1400 :: 12:20

نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس گفت: خانواده‌های دارای فرزند سوم از امتیاز مسکن‌ بهره‌مند می‌شوند.

فرزند

 

صدیف بدری اظهار داشت: در حال حاضر با برخی مشکلات معیشتی مواجه هستیم که ضربه‌های اساسی وارد کشور می‌کند و یکی از آن‌ها کاهش زاد و ولد است که به همین منظور نیاز است مشکلات معیشتی خانواده‌ها را در طرح جوانی جمعیت مد نظر قرار دهیم.

وی بیان کرد: در حال حاضر با روند پیری جمعیت روبه‌رو هستیم که این مسئله در آینده تمامی حوزه‌ها را با مشکلات اساسی مواجه خواهد کرد،‌چرا که در کشور فکر و انرژی نو لازم خواهد بود و استفاده از ظرفیت جوانان در این موضوع بسیار حائز اهمیت و اساسی است که باید مورد توجه واقع شود.

بدری اظهار کرد: نیاز است در راستای بهبود آمارهای جمعیتی کشور، طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت را پس از تصویب مجلس شورای اسلامی و تأئید شورای نگهبان تبدیل به قانون و اجرایی کنیم تا خانواده‌ها نسبت به افزایش زاد و ولد نیز رغبت کافی داشته باشند.

نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: سوق دادن آمارهای جمعیتی به سمت جوانی بر مبنای حمایت از خانواده و جوانی در دستور کار قرار گرفته و در این زمینه محور حمایتی از زوج‌های جوان محقق شده که به همین منظور ارائه تسهیلات، تأمین مسکن و نیز درمان زوجین نابارور بسیار حائز اهمیت خواهد بود.

بدری بیان کرد: خانواده‌های دارای فرزند سوم به بعد نیز امتیازاتی همچون مسکن، سپرده‌گذاری برای فرزندان دوم به بعد و طرح‌های حمایتی را شامل می‌شوند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

رفتن به بالا