• سه‌شنبه 18 آبان 1400 :: 12:20

نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس گفت: خانواده‌های دارای فرزند سوم از امتیاز مسکن‌ بهره‌مند می‌شوند.

فرزند

 

صدیف بدری اظهار داشت: در حال حاضر با برخی مشکلات معیشتی مواجه هستیم که ضربه‌های اساسی وارد کشور می‌کند و یکی از آن‌ها کاهش زاد و ولد است که به همین منظور نیاز است مشکلات معیشتی خانواده‌ها را در طرح جوانی جمعیت مد نظر قرار دهیم.

وی بیان کرد: در حال حاضر با روند پیری جمعیت روبه‌رو هستیم که این مسئله در آینده تمامی حوزه‌ها را با مشکلات اساسی مواجه خواهد کرد،‌چرا که در کشور فکر و انرژی نو لازم خواهد بود و استفاده از ظرفیت جوانان در این موضوع بسیار حائز اهمیت و اساسی است که باید مورد توجه واقع شود.

بدری اظهار کرد: نیاز است در راستای بهبود آمارهای جمعیتی کشور، طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت را پس از تصویب مجلس شورای اسلامی و تأئید شورای نگهبان تبدیل به قانون و اجرایی کنیم تا خانواده‌ها نسبت به افزایش زاد و ولد نیز رغبت کافی داشته باشند.

نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: سوق دادن آمارهای جمعیتی به سمت جوانی بر مبنای حمایت از خانواده و جوانی در دستور کار قرار گرفته و در این زمینه محور حمایتی از زوج‌های جوان محقق شده که به همین منظور ارائه تسهیلات، تأمین مسکن و نیز درمان زوجین نابارور بسیار حائز اهمیت خواهد بود.

بدری بیان کرد: خانواده‌های دارای فرزند سوم به بعد نیز امتیازاتی همچون مسکن، سپرده‌گذاری برای فرزندان دوم به بعد و طرح‌های حمایتی را شامل می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *