• شنبه 29 آبان 1400 :: 06:27

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی اردبیل گفت: با تاکید استاندار، تعدیل نرخ گاز و برق مصرفی واحدهای صنعتی استان را در بودجه سال آینده از طریق سازمان برنامه و بودجه پیگیر هستیم.

داود شایقی

 

داود شایقی اظهار کرد: با توجه به گله مندی صاحبان واحدهای تولیدی و صنعتی و با تاکید استاندار اردبیل قرار شد نامه نگاری و پیگیری حضوری در تهران برای کاهش قیمت گاز و برق مصرفی واحدهای صنعتی در استان اردبیل به عنوان استان کمتر توسعه یافته مورد توجه قرار گرفته تا از طریق سازمان برنامه و بودجه در لایحه پیشنهادی بودجه ۱۴۰۱ نرخ منطقی و معقول در این حوزه پیشنهاد شود.

وی خاطرنشان کرد: در این ارتباط از نمایندگان استان در مجلس نیز انتظار می رود شرایطی را در تصویب بودجه سال آینده به وجود آورند تا دغدغه تولیدکنندگان و صنعتگران برطرف شود.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل ادامه داد: رفع قوانین مزاحم و مخل تولید که مانعی در مسیر حرکت روبه جلوی سرمایه گذاران است مورد توجه و تاکید مسئولان استانی است که در این زمینه ما نیز به نوبه خود تلاش می کنیم تا در چارچوب وظایف و اختیارات شرایط سهلی را برای تولیدکنندگان و سرمایه گذاران فراهم آوریم.

شایقی تنها راه گذر از مشکلات استان و کشور را تقویت نظام تولید و افزایش بهره وری با رعایت الگوهای درست مصرف اعلام کرد و گفت: در کنار کاهش هزینه های جاری ما به شدت نیازمند تقویت جبهه کار و تولید هستیم تا در کنار اشتغال بتوانیم شرایط کشور را بهبود بخشیم.

وی افزود: با حضور در جلسات شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی در کنار آشنایی با مشکلات و چالش‌های بخش خصوصی سعی می‌کنیم تا با راهکارهای منطقی معضلات آنها را اعم از حضور در شهرک‌ها و نواحی صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی استان برطرف و به پشتیبانی همه جانبه از سرمایه گذاری های پرسود کمک کنیم.

 دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

رفتن به بالا