• سه‌شنبه 16 آذر 1400 :: 03:44

فرمانده یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن استان اردبیل رفع تعرض و تصرف اراضی ملی به ارزش ۵۲ هزار میلیارد تومان و بازگشت آن به بیت‌المال را یادآور شد، گفت: به تازگی۴۲ هزار هکتار از اراضی ملی به بیت‌المال بازگردانده شده است.

اراضی استان اردبیل

فرمانده یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن گفت: ۴۲ هزار هکتار از اراضی ملی به بیت‌المال بازگردانده شده است.

جواد خردمند، فرمانده یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن گفت: با اجرای طرح راستی‌آزمایی و تحقق هوشمندسازی یگان حفاظت توانستیم ۸۵ درصد اراضی را که در اختیار راه و شهرسازی بود تحویل یگان حفاظت کرده تا امر صیانت از آنها انجام شود.

او تصریح کرد: در این راستا ما توانستیم ۴۲ هزار هکتار متصرفات در اراضی را به بیت‌المال بازگردانده و تکلیف این اراضی را اعم از املاک حقوقی در استان‌های مختلف مشخص کرده و معرفی کنیم.

فرمانده یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن حمایت دستگاه قضائی به ویژه دادستان کل و دادستان‌های استان‌ها را برای مبارزه بی‌امان با زمین‌خواران یادآور شد و اضافه کرد: حمایت قضائی از واحدهای گشتی حفاظت باعث تقویت کار یگان شده و ما توانستیم فعالیت‌های مناسبی را در یک سال اخیر در بخش‌های مختلف شاهد باشیم.

فرمانده یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن اجرای احکام له دولت را با رفع تعرض و تصرف اراضی ملی به ارزش ۵۲ هزار میلیارد تومان و بازگشت آن به بیت‌المال را یادآور شد و بیان کرد: در استان اردبیل اقدامات خوبی با تلاش یگان حفاظت به رغم کمبود نیرو در مبارزه با زمین‌خواری و رفع تصرفات اراضی ملی انجام شده و همچنان نیروی این مجموعه با روحیه بسیجی و جهادی سعی دارند تا حافظ اراضی ملی باشند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

رفتن به بالا