• چهارشنبه 17 آذر 1400 :: 12:04

استاندار اردبیل با اشاره به این که تمدید قانون تسهیل تسویه بدهی سرمایه‌گذاران به بانک‌ها تا پایان امسال رقم خورده است، گفت: این مسئله فرصت و بستر بسیار مناسبی برای سرمایه‌گذاران است.

سید حامد عاملی

 

سیدحامد عاملی در دیدار با دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل اظهار داشت: راه‌اندازی طرح‌های تولیدی در سطح استان اردبیل کمک شایانی به رفع مشکل بیکاری خواهد کرد که به همین منظور انتظار ما از بانک‌های عامل همکاری‌های همه‌جانبه در این زمینه برای رفع مشکلات متعدد است.

وی با اشاره به این که تمدید قانون تسهیل تسویه بدهی سرمایه‌گذاران به بانک‌ها تا پایان امسال رقم خورده است، بیان کرد: این مسئله فرصت و بستر بسیار مناسبی برای سرمایه‌گذاران است که می‌توانند استفاده کنند که به همین منظور لازم و ضروری است تا تولید ثروت از طریق علم و منابع انسانی رقم بخورد و به همین منظور باید از ظرفیت جهادگران حوزه علم و دانش استفاده کنیم.

استاندار اردبیل تصریح کرد: در حال حاضر پژوهشگران و تولیدکنندگان حوزه غذا و دارو نیز با مشکلاتی مواجه هستند که اقدامات لازم در این زمینه برای حل مشکلات موجود در دستور کار است.

عاملی تصریح کرد: تمام سعی و تلاش ما بر این است تا بتوانیم با رفع مشکلات موجود به تمامی اهداف خود در این زمینه دست یافته و مشکلات و موانع موجود را در این زمینه برطرف کنیم که این موضوع نیازمند اتخاذ تصمیمات اساسی و مهم است که باید مورد توجه واقع شود.

در ادامه سیدعبدالله طباطبایی، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل اظهار کرد: حمایت از جوانان فعال علمی و پژوهشی برای ما به عنوان اولویت اساسی و مهم در دستور کار قرار گرفته و در راستای تعریف پیوست‌ طرح‌های تولیدی و کشاورزی تمهیدات لازم به عمل آمده تا مشکلی در این زمینه باقی نماند.

وی ادامه داد: احقاق حقوق عامه و مردمداری را از وظایف مهم و اساسی خود می‌دانیم و با تمام قدرت در برابر تخلفات ایستادگی می‌کنیم و دستگاه قضائی در این باره هیچ اغماض و چشم‌پوشی ندارد.

 دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

رفتن به بالا