• پنج‌شنبه 02 دی 1400 :: 12:32

اکنون یک دستگاه ضد خر و پف موسوم به “وایتال اسلیپ که با یک سیستم تنظیم خودکار که ثبت اختراع شده است، دقیقاً روی دندان‌ها قرار می‌گیرد و با باز کردن راه‌های هوایی و بهبود تنفس در هنگام خواب، کمک می‌کند تا دیگر خر و پف نکنید

خواب

یک خواب شبانه با کیفیت برای سلامتی و آمادگی ذهنی ما حیاتی است و اگر شما از آن دسته افرادی هستید که در خواب، خر و پف می‌کنند، ممکن است خود یا دیگران را از این استراحت ضروری محروم کنید و نکته اینجاست که کمبود خواب با کیفیت در نهایت می‌تواند در درازمدت مشکلات شدیدتری ایجاد کند.

اکنون یک دستگاه ضد خر و پف موسوم به “وایتال اسلیپ”(VitalSleep) که با یک سیستم تنظیم خودکار که ثبت اختراع شده است، دقیقاً روی دندان‌ها قرار می‌گیرد و با باز کردن راه‌های هوایی و بهبود تنفس در هنگام خواب، کمک می‌کند تا دیگر خر و پف نکنید.

با جریان آزاد هوا در مجاری تنفسی در هنگام خواب، سطح راحتی کاربر افزایش می‌یابد و محیطی سالم و شرایطی مطلوب ایجاد می‌شود که به کاربران کمک می‌کند خواب با کیفیتی را که می‌خواهند، تجربه کنند.

“وایتال اسلیپ” که ساخت ایالات متحده است و از مواد درجه یک پزشکی، ضد حساسیت، بدون “بیفونل ای”(BPA) ساخته شده است، توسط سازمان غذا و داروی آمریکا(FDA) تایید شده است.

این دستگاه به شکل سازگار و خودتطبیق با قالب دندان‌های کاربر سازگار می‌شود تا هیچ گونه احساس ناراحتی ایجاد نکند.

برای استفاده از این دستگاه باید ابتدا آن را در آب داغ قرار داد تا برای استفاده آماده شود. سپس کاربر آن را در دهان خود می‌گذارد و اجازه می‌دهد تا با فک و دندان‌ها هماهنگ شود.

منبع : etebarenovin.ir


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به بالا