• چهارشنبه 15 دی 1400 :: 01:54

استاندار اردبیل گفت: باید دیدگاه‌های توسعه‌محور در استان اردبیل جایگاه خود را پیدا کند و دستگاه‌های اجرایی وظایف ذاتی خود را به نحو احسن انجام دهند‌.

سید حامد عاملی: دیدگاه‌های توسعه‌محور در استان اردبیل تقویت شود

سیدحامد عاملی، استاندار اردبیل در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان اظهار کرد:

همه دستگاه‌های اجرایی و شرکت‌های خدمات‌رسان در ایجاد و تامین زیرساخت‌های اساسی طرح‌های اشتغال‌زا همکاری کنند و ایجاد زیرساخت نه تنها هزینه نیست، بلکه نوعی سرمایه‌گذاری و تولید ثروت است چرا که توسعه برخی پروژه‌ها می‌تواند زمینه اشتغال بخش بزرگی از جوانان و خانواده‌ها را باعث شود.

باید دیدگاه‌های توسعه‌محور در استان اردبیل جایگاه خود را پیدا کند و دستگاه‌های اجرایی وظایف ذاتی خود را به نحو احسن انجام دهند‌ و برای حل برخی موارد باید راهکار قانونی پیدا کنیم تا مسائل مطروحه در اسرع وقت با رعایت جوانب کار تسریع و تسهیل شده و به نتیجه برسد.

دولت حدود ۴۰ میلیارد تومان از محل تسهیلات یارانه‌ای به واحدهای صنعتی استان اردبیل تعهد دارد و این منابع پیگیری خواهد شد و البته تا پایان ماه اختصاص یک سری اعتبارات ابلاغ می‌شود.

مشکل برق‌رسانی و روشنایی کارخانه کامیون‌سازی حدید مبتکران پس از چند ماه بلاتکلیفی، با تلاش شرکت برق منطقه‌ای استان حل شد و باید همه دستگاه‌های اجرایی در راستای حل مسائل و رفع موانع تولید و اقتصاد تلاش کنند.

ساختمان شعبه ۳ تأمین اجتماعی دغدغه چندین ساله اردبیلی‌ها بوده که خوشبختانه مجوز راه‌اندازی شعبه جدید آن امروز ابلاغ شده و به‌زودی در یکی از نقطه مناسب شهر جانمایی می‌شود.

لازم به ذکر است؛ در این جلسه که حدود ۵ ساعت به طول انجامید، مشکلات و موانع واحدها و طرح‌هایی همچون هتل یاکاموز، مجتمع خدماتی گردشگری آروین، فولاد انصار سبلان، شرکت الیکس سفال، شرکت ارتباط رایانه سبلان تولید قطعات کامپیوتری، پلاستیک‌سازی موسوی تولید سبد پلاستیکی، شیرآلات آویسان، تولید شیرآلات پاشازاده، شرکت توسعه برق هرو تولید لامپ‌های LED در گرمی، شرکت تعاونی تولید لبنیات بانوان الزهرا، تولید قارچ سپیدان، شرکت پالایشگاه فراوری غلات پایا زرین سبلان، تعاونی پرورش گاو شیری ۱۷ مهر و پرونده ۵ گاوداری، بررسی و تصمیمات لازم برای حل آن‌ها اتخاذ گردید.

تعطیلی کارخانه صنعتیدیدگاه‌های توسعه‌محور در استان اردبیل تقویت شوددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به بالا